Dziękuję za uwagę i Zapraszam na inne mecze z Muszyny w 4 lidze
Poprad Muszyna - Orkan Szczyrzyc 2:0 koniec meczu
12:48ziemniaczek
Mecz potrwa jeszcze 3 minuty
12:39ziemniaczek
81 min Tabor (Orkan) wpadl z lewej strony w pole karne i kropnął w słupek ! Dużo szczęścia miał teraz zespół Popradu Muszyna
12:32ziemniaczek
Futbol jest niesprawiedliwy Orkan przeważał a Poprad strzelił 2 bramki w 5 minut.Teraz Poprad spokojnie po strzeleniu dwóch bramek kontroluje spotkanie a goście walczą choćby o strzelenie bramki
12:20ziemniaczek
2:0 dla Popradu piękna akcja Popradu Tokarz Sylwester lobuje bramkarza gości i 2:0 !!
12:17ziemniaczek
1:0 dla Popradu 58 min nie porozumienie między obrońcami gości z czego skorzystał Podgorniak Krzysztof wyżej sam na sam minął bramkarza i 1:0 dla Poprad Muszyna
12:14ziemniaczek
54 min Milostek znowu ratuje Orkan przed utratą bramki dośrodkowanie w pole karne Tokarza (Poprad) z piłką minął się bramkarz gości i mając już tylko Milostka przed sobą Polański strzela w niego
12:09ziemniaczek
Poprad został zepchnięty do defensywy
12:08ziemniaczek
Od pierwszych minut drużyna Orkana rzuciła się do ataku i juz dwa razy zagroziła
11:59ziemniaczek
46 min w drużynie z Muszyny zmiana Polański za Synowca
11:53ziemniaczek
Po 45 minutach tego stojącego na przeciętnym poziomie spotkania 0:0 mam nadzieje że drugie 45 minut przyniesie emocje i bramki !!
11:52ziemniaczek
45 1 min najgroźniejsza sytuacja gości rzut wolny tuż przed polem karnym dośrodkowanie i Limanówka strzela głową niecelnie
11:49RegioWyniki
11:43ziemniaczek
40 minuta Poprad prowadzi grę goście ograniczają się jedynie do kontrataków
11:31ziemniaczek
27 min Tokarz(Poprad) strzela minimalnie nad spojeniem
11:30ziemniaczek
Gra nam się zaostrza nieco już dwie żółte kartki dla zawodników Orkana Szczyrzyc
11:26ziemniaczek
22 min Milostek wybija piłkę z linii bramkowej ratując zespół przed utratą bramki
11:16ziemniaczek