Odsłon: 641

17:57zbikz
Wg. strony MKS Korsze bramki padały: Michał Miller 62, Piotr Kozłowski 72
15:55zbikz
Kolejny raz przegrywamy na boisku rywala, kolejny raz nie potrafimy wykorzystać swojej optycznej przewagi. Jak nie umiemy wygrać, to przynajmniej starajmy się zdobyć chociaż punkt. MKS Korsze - ZNICZ Biała Piska 2:0
15:37zbikz
'78: W przeciągu 4min tracimy dwie bramki (Miler i Kozłowski)> Przy stanie 0:0 na boisku pojawili się : J. Falkowski, M. Świderski i J. Lutrzykowski
15:32zbikz
'69: Warmia-Wissa 1:0 bramka:Strzeliński
15:22zbikz
'63: Znicz po przerwie dalej posiada optyczną przewagę lecz bez klarownych sytuacji bramkowych. Na rozgrzewkę wyszli: Michał Świderski i Jacek Falkowski.
14:55zbikz
W Bielsku Podlaskim TUR do przerwy wygrywa z Barkasem 1:0 po samobójczym strzale D. Kostkowskiego.
14:54zbikz
Znicz podobnie jak w meczu w Mrągowie nie wykorzystuje stworzonych sytuacji. MKS Korsze w pierwszej połowie też stworzył sobie dwie sytuacje do zdobycia bramki.
14:51zbikz
45 : Do przerwy Mks Korsze- Znicz 0:0
14:46~kibic
jak znicz
14:45zbikz
'41: Wissa już gra w 9 z boiska wylatuje Nikitin, Warmia nie wykorzystała rzutu karnego.
14:40zbikz
'39: W Grajewie Wissa gra już w 10. Czerwoną kartkę otrzymał Pavel Rudneu fauluje Dzierzgowskiego przed polem karnym i sędzia usuwa go z boiska
14:38zbikz
'36: W Mrągowie Mrągowia przegrywa ze Startem Działdowo po strzale D. Bruździńskiego
14:36zbikz
'35: Znicz miał sytuację lecz M. Kierznowski zwlekał ze strzałem i nic z tego nie wyszło, dalej lekką przewagę posiada Znicz.
14:33~kibic
14:33~polskieligi