Widzowie: 70
Odsłon: 956
Sędziowie: Sebastian Tarnowski (DZPN Wrocław)

13:01Izolt
Po dobrej pierwszej połowie nasi zawodnicy zbyt pewni siebie wyszli na drugą połowę co widać w wyniku. Więcej już wkrótce na naszej stronie
12:59Izolt
'90: Dwie dodatkowe minuty
12:50Izolt
'80: Karny dla zespołu Piasta i Mika wykorzystuje go na bramkę ! Piast jeszcze sie nie poddaje
12:49Izolt
'79: Zmiana w ataku troszke za późna, w zespole Piasta pojawia się Sarkowicz z numerem 13
12:47Izolt
'77: Tragiczna druga połowa w wykonaniu Piasta.......
12:42Izolt
'72: Akcja gospodarzy, napastnik Foto-Higieny głową wprost w Mańczyka
12:34Izolt
'65: Kolejna zmiana w zespole Nowej Rudy, za grającego z numerem 8 Romana wejdzie grający z numerem 11 Skowronek
12:28Izolt
'58: Zmiana również w zespole gospodarzy, schodzi Musiał a w jego miejsce Igor Wargin
12:27Izolt
'57: Zmiana w zespole Piasta, schodzi zawodnik grający z numerem 7 Dawid Kęska a w jego miejsce Starczukowski Michał z numerem 20
12:26Izolt
'56: Kolejna bardzo groźna akcja gospodarzy lecz w ostatniej chwili nasza odbrona wybija
12:24Izolt
'54: Salak podcina piłke która przelatuje nad Mańczykiem, obrona próbowała ratować sytuacje ale piłka całym obwodem przekroczyła linie bramkową
12:20Izolt
'50: Dośrodkowanie w pole karne Piasta na Salaka i ten pakuje piłkę pod poprzeczke, 1:0...
12:15Izolt
'46: Zaczynamy drugą połowe!
11:59Izolt
Koniec pierwszej połowy, jak na razie Piast walczy i ma sytuacje by wygrać to spotkanie, do usłyszenia za 15 miniut
11:50Izolt
'39: 100% sytuacja dla Piasta, Roman dośrodkowuje do Łukasza Kamińskiego na 7 metr i Łukasz nie trafia w piłke !
11:42Izolt
'31: Wrzutka w pole karne gości lecz Dorobek obok bramki
11:38Izolt
'27: Dobra akcja Piasta, strzela Wojtal lecz bramkarz broni z lekkim trudem
11:36Izolt
'25: Kolejna akcja gości tym razem z 20 metrów nie trafia w bramkę Salak
11:34Izolt
'22: Groźna akcja gosci i pilka w poprzeczke bramki Piasta