punkty: 1730
stadion - brak danych
Odsłon: 752

16:49admin
'88: bliski wyrównania Hutnik, po dośrodkowaniu z rzutu różnego, Pracki uderza głową obok słupka
16:47admin
'86: Hutnik zaczął odważnej atakować, tylko czy wystarczy czasu na zdobycie wyrównanującej bramki
16:37admin
'74: dziwić może zwłaszcza postawa gospodarzy, którzy z każdą minutą są coraz bliżej odpadnięcia z rozgrywek o Puchar Polski
16:00admin
Pod koniec pierwszej połowy dwie dobre okazje dla każdej ze stron, najpierw Sparta trafia słupek, następnie zawodnik Hutnika w zamieszaniu uderza w poprzeczkę
15:45~tomek
ale dla kogo ten karny miał być?
15:44admin
'37: bardzo kontrowersyjna decyzja sędziego, który nie podyktował zdaniem wielu obserwatorów ewidentnego rzutu karnego dla drużyny Hutnika
15:34admin
'30: coraz większa przewaga Sparty, Hutnik bez pomysłu na grę
15:30admin
'25: kapitalny strzał zza pola karnego w samo okienko bramki Hutnika, mamy 0-1 dla Sparty Jazgarzew
15:10admin
'6: mecz rozgrywany w środku pola, pierwsze minuty delikatnie pod dyktando gości
15:05~jbc