'88: Domański mocno uderza na bramkę, ale trafia w głowę Łaciaka!
12:37szydlowianka1946.pl
'81: druga żółta kartka dla Czarnoty za faul na Wojtkielewiczu. Zupełnie niepotrzebnie ale słusznie
12:35szydlowianka1946.pl
'78: Suwara centruje z połowy boiska, z piłką mija się Czarnota i Lewiński z 5 metrów głową skierowuje piłkę do pustej bramki
12:34RegioWyniki
Szydłowianka Szydłowiec: Awans w tabeli z miejsca 7 na 5.
12:29szydlowianka1946.pl
73' Bobowski z 14 metrów w środek bramki. Za chwilę poprawka Orłowskiego, również w naszego bramkarza
'72: Szyszka mija rywala i centruje na piąty metr do Kalbarczyka, ale nasz zawodnik mija się z piłką
12:26szydlowianka1946.pl
'70: kartka dla Sadkowskiego - za tydzień pauzuje
12:21szydlowianka1946.pl
'64: akcja rezerwowych - Orłowski zagrywa do Rudnickiego, ale tego wyczekał Wieczorek i broni kolejny raz nasz zespół
12:16szydlowianka1946.pl
59' Bobowski zagrywa wzdłuż bramki na siódmy metr do Pastusiak, który z pierwszej piłki uderza obok bramki!
12:08szydlowianka1946.pl
51' świetne podanie Kalbarczyka do Lewińskiego, ten w sytuacji sam na sam uderza w nogę Czarnoty , a dobitka Millera niecelna
12:05szydlowianka1946.pl
49' Bobowski na skraju pola karnego, dobre wyjście Wieczorka i jego noga ratują sytuację
12:02szydlowianka1946.pl
traci piłkę*
46' Jakubczyk trafi w piłkę na stoperze, Pastusiak w sytuacji sam na sam uderza obok bramki!
11:49szydlowianka1946.pl
45' po zamieszaniu uderza Czarnota - obok bramki
11:42szydlowianka1946.pl
'38: strzał Wójcika z 20 metrów pod poprzeczkę - końcami palców odbija Wieczorek!
11:34szydlowianka1946.pl
30' Wysocki po raz kolejny wypatrzył Matuszewskiego, ten jednak trochę zagubił się na szesnastym metrze i uderzył daleko od bramki
11:32szydlowianka1946.pl
28' akcja za akcję! Teraz Domański wypatrzył Bobowskiego, ten mija Wieczorka i uderza z ostrego kąta - interweniuje Wiatrak
11:31szydlowianka1946.pl
27' Szyszka podaniem obsłużył Millera, który z 12 metra uderza obok słupka!
11:29szydlowianka1946.pl
25' Wysocki długim podaniem uruchomił Matuszewskiego, który uprzedził Wieczorka - piłkę zmierzającą do bramki wybija Sadkowski
11:26szydlowianka1946.pl
'22: krótkie rozegranie rożnego, Lewiński mija rywala, centruje na krótki słupek na głowę Millera - strzał naszego napastnika trafia w boczną siatkę
11:24szydlowianka1946.pl
20' Matuszewski ze skrzydła zagrywa do Bobowskiego - strzał w krótki słupek i po raz kolejny odbija nasz bramkarz