'90: W ostatniej akcji meczu do wyrównania doprowadza Korbecki.
16:08RegioWyniki
Zmiana wyniku 4:0 w meczu Orlęta Radzyń Podlaski - Łada Biłgoraj
16:02admin
'72: Bardzo groźny strzał z dystansu, ale młody bramkarz Broni końcówką palców zbił piłkę nad poprzeczkę.
15:57RegioWyniki
Zmiana wyniku 3:0 w meczu Orlęta Radzyń Podlaski - Łada Biłgoraj
15:55admin
'65: W doskonałej sytuacji Partyka (Broń) z 6 metrów trafia wprost w bramkarza.
15:55admin
'65: Początek drugiej połowy zdecydowanie dla gości, ale ostatnie minuty mecz się wyrównał.
15:46admin
'57: Groźnie pod bramką Broni. Dwa strzały z dość ostrego kąta, ale żaden z nich nie znalazł drogi do siatki.
15:38admin
W drugiej połowie obraz gry powinien się odwrócić. Tym razem to Chełmianka gra w bardziej wyjściowym składzie.
15:37admin
II połowa Chełmianka: Ciołek, Nowak, Pek, Pendel, Ofiara, Stępień, Korbecki, Knap, Bednara, Karbownik, Mroczek
15:36admin
II połowa Broń: Kosiorek (60 Faryna) - Dwórzyński, Banaszkiewicz, Głogowski, Chełmiński, Dziubiński, Szymczak, testowany I, Romelczyk, Partyka
15:25RegioWyniki
Zmiana wyniku 2:0 w meczu Orlęta Radzyń Podlaski - Łada Biłgoraj
15:21admin
Do przerwy zasłużone prowadzenie gospodarzy. Chełmianka potrafiła się odryźć, ale to Broń Radom w tej części gry powinna strzelić jeszcze 1-2 bramki więcej.
15:20RegioWyniki
15:19admin
'45: Ładna składna akcja Broni, piłka wpada do siatki po strzale Buczka, ale.. chorągiewka sędziego w górze. Spalony!
15:15~Kuszpit
(A) Chełmianka nic nie gra, sam bym to lepiej rozegrał
15:14RegioWyniki
Zmiana wyniku 1:0 w meczu Orlęta Radzyń Podlaski - Łada Biłgoraj
15:11admin
'37: Słabe rozegranie stałego fragmentu gry. Bez zagrożenia.
15:10admin
'36: Niebezpieczny rzut wolny dla gospodarzy na 17 metrze.
15:09admin
'35: Dobra okazja dla Broni, dośrodkowanie z lewej strony ale Buczek zaskoczony tym, że obrońca puścił piłkę sam nie zdołał oddać strzału. Było groźnie!
15:06admin
'31: Chełmianka domaga się rzutu karnego. Gwizdek sędziego milczy, ale trzeba przyznać że arbiter zachowuje się konsekwentnie gdyż jakiś czas temu w podobnej sytuacji nie odwizgdał karnego dla radomian.
15:04admin
'29: Dość groźny strzał Chełmianki, ale zablokowany przez defensorów Broni.
15:00~Stiepan
Chełmianka to jakis trzeci sklad wystawiła
14:59admin
'24: Łatwa i głupia strata piłki na 30 metrów przez drużynę z Chełma, piłka szybko rozegrana przez Kobierę i ostatecznie akcję wykończa Dorian Buczek. Broń na prowadzeniu!
14:54~rksrks
Admin dzięki za relacje :)
14:53admin
'18: Faulowany zawodnik gospodarzy na linii pola karnego, ale ostatecznie sędzia decyduje się odgwizdać rzut wolny.
14:52admin
'17: Nieporozumienie w szeregach defensywnych gości, ale zakończyło się tylko na głośnej reprymendzie trenera Chełmianki.
14:47admin
'13: Wyrównany początek. Bez okazji bramkowych.
14:46Zull