Odsłon: 1072

17:46~riter
krosnowice co to za druzyna wg kopanina okrutna
17:05~oli
widać to pomaga nie przegrywamy meczu po raz kolejny a mieliśmy w dwumeczu z nysa i żarowem stracić minimum 20 bramek
17:04~Obiektywny
znowu remis i znowu prezes będzie pisał sam ze sobą na stronie orląt zadając pytania i na nie odpowiadając ;)
17:03~oli
prosze bardzo
17:00~ccc
oli dzieki za relacje
16:59~oli
koniec!!! 1:1 na pohybel malkontentom i niedowiarkom a tak na marginesie żarów wiele lepiej zaprezentował sie niż nysa!!
16:53~oli
jeszcze troche
16:50~oli
78 min dalej 1:1 trzymamy wynik!!
16:47~Nysa
Nysa 3:0 brawooooooooo
16:42~oli
a różnia sie od kur że nie chodza i nie sraja po podwórku
16:42~ate
a Pogoń w Jedlinie niestety znowu bez bramkarza i obrońców - 4-2 w plecy jak na razie
16:42~oli
spokojnie nie denerwój sie z debilimi trzeba spokojnie oni maja to do siebie że maja 2 zwoje wiecej niż kura
16:41~Nysa
Buhaaa
16:41~donysa
wy juz mieliscie w Krosnowicach kolejna 10 wrzucic, a nawet jednej bramki nie potrafiliście strzelić. wiec spierd...
16:40~oli
no musze cię zasmucić dalej 1:1
16:39~donysa
Nysa burak jestes w ch.. wez wyjdz lepiej z tej strony, bo szkoda czytac wypocin takiego debila i bezmózga w jednym. Cisniecie po Orletach, a chlopaki robia co moga.
16:00~oli
1:0 dla zarowa po przepięknej bramce najgorsze że zjednoczeni rozkręcaja sie z minuty na minute
15:53~oli