Stadion KS Okocimski
Brzesko, Okocimska 34
Odsłon: 256

18:00SiatkoPL
Koniec. Pewne zwycięstwo Okocimskiego z co prawda ostatnia drużyna w tabeli, ale jednak za sam fakt, że to było tak wyraźne zwycięstwo należy docenić gospodarzy za skuteczność. Okocimski wraca do gry i awansuje na 3 miejsce, choć strata do miejsca dającego awans to wciąż 4 punkty.
17:47SiatkoPL
'86: Znowu rozklepali sobie obronę zawodnicy Okocimskiego, wreszcie Kuliszewski dostał piłkę od Broszkiewicza ten ruszył sam, wyminął sobie obrońców i w akcji sam na sam uderzył mocno, bramkarz nie miał szans. 4-0. Świetny mecz Okocimskiego, a właściwie swietna druga połowa.
17:38SiatkoPL
'76: Wydaje się, że kropkę nad i postawił Dawid Lizak, dostał piłkę na siódmy metr na sam na sam i pewnie wykończył, dobra kontra Okocimskiego, LKS już nie ma wyjścia, otworzył się i wykorzystali to gospodarze
17:31SiatkoPL
'69: No, na raty, ale Ogar trafia, karnego wprawdzie obronil karnego bramkarz, gdzie napastnik Piwoszy uderzył przy słupku, ale wyplul piłkę przed siebie i Jakub Ogar dobił do bramki. 2-0
17:28SiatkoPL
'67: i karny dla Okocimskiego
'67: Siudut dostał świetna okazję sam na sam bramkarz obronil jednak chwilę później Kuliszewski który chciał dobijać został uderzony ręką w twarz
17:18SiatkoPL
'56: świetna akcja Okocimskiego który od początku drugiej połowy wyszedl fajnym tempem i teraz Lizak wystawił ze skrzydła po ziemi tuż przed pole i do piłki doszedł Okas który z 20m uderzył po ziemi idealnie przy słupku i mamy 1-0 dla Okocimskiego
16:50SiatkoPL
Muszą wrzucić wyższe tempo Piwosze jeśli chca to wygrać.
16:50RegioWyniki
'45 : No, nie dużo. Optycznie lepszy Okocimski, więcej akcji tworzył, ale tak naprawdę żaden z bramkarzy nie miał dużo do roboty.
16:43Fan1990
Czyli na razie mało się dzieje
16:37SiatkoPL
'34: Dogranie z wolnego, i ładnie z główki uderzał Ogar, ale minimalnie obok bramki
16:30SiatkoPL
'26: Póki co przewaga Okocimskiego, ale bez konkretow
16:19Fan1990