Widzowie: ?
Odsłon: 302
Sędziowie: brak danych

12:55SiatkoPL
Koniec. Rezerwy Okocimskiego zgodnie z planem, chociaż nie bez problemów wygrały 2-1. Druga połowa to już był nokaut i duża dominacja gospodarzy, no było widać że już brakowało sił i LKS cofnął się do obrony. Okocimski powiększa przewagę na 1 miejscu.
12:23SiatkoPL
'64: dopięli swego gospodarze. Jedna z wielu akcji, Poręba już gęsto w polu karnym, i mocno z 25m uderzył Bartłomiej Mochel piłka wpadła idealnie od słupka do bramki. 2-1 dla Okocimskiego
12:05SiatkoPL
'47: Mocne rozpoczęcie drugiej polowy. Arkadiusz Zuzia przejął piłkę na 16m i uderzył świetnie w okienko
11:51SiatkoPL
Do przerwy niespodzianka. 0-1. Ostatnia drużyna w tabeli ogrywa lidera, pytanie czy starczy sił na drugą połowę.
11:50RegioWyniki
11:49SiatkoPL
'44: Walą głową w mur zawodnicy Okocimskiego, teraz kolejna dobra okazja, Strzał z kilku metrów ale dzisiaj bardzo dobry mecz bramkarza z Poręby.
11:43SiatkoPL
'40: bez błysku Okocimski po tejcstracie gola
11:31SiatkoPL
'27: niewiarygodne. Rzut wolny z 25m. Świetne uderzenie i słupek uratował bramkarza Poręby, potem goście ruszyli z kontrą i z kilku metrów zawodnik gości uderzył w akcji sam na sam i trafił przy słupku. Mamy sensacje w Brzesku. 0-1 dla gosci
11:22SiatkoPL
'18: wolny z świetnej pozycji dla Okocimskiego, ale chcieli to rozegrać zawodnicy Okocimskiego, jednak nie udało im się dojść do pozycji do strzału
11:17SiatkoPL
'13: ależ Okocimski miał szczęście. Dogranie ze skrzydła i zawodnik z numerem 4 uderza z pierwszej piłki i trafia w słupek i piłka przelatuje tuż obok bramki. Świetna okazja Poręby
11:16SiatkoPL
'13: zamieszanie po roznym i mocny strzał, ale jednak bramkarz Poręby pewnie wyłapał te piłkę
'12: Gra Poręby może się podobać o tyle, że nie stoją cała drużyna z tyłu i oddają piłkę drugiej drużynie tylko starają się coś konstruować, jednak póki co, to Okocimski przeważa
11:05SiatkoPL
'2: od środka Poręba
'1: Natomiast w drugim meczu. Okocimski zmierzy się również w meczu z ostatnia drużyna. Gdzieś też muszą wygrać, gdyż jest szansa wrócić na 3 miejsce w tabeli
11:04SiatkoPL
Dzisiaj w Brzesku dwa pojedynki Dawida z Goliatem, najpierw rezerwy, które są liderem ligi okręgowej i dzisiaj mogą juz powiększyć przewagę nad Rylovia zmierza się drużyna z dalekiego konca tabeli.