michał sulejówek - proste masz te marzenia. dobrze że tak niewiele Ci do szczęścia potrzeba
21:07~adam
no tak.. przeciez legia to tylko na wiochach typu sulejowek :) historia ktorej nigdy nie dorownamy hahahahahaha
21:04~Destroyer
ja się boję, że jak byłby mecz z rezerwami Legii to zostanie zesłana tam połowa pierwszej drużyny
21:03~Destroyer
za Strusa wszedł Aleksander Majerz
21:03michalsulejowek
ja chcę żeby Polonia awansowała do III Ligi już sobie wyobrażam te piękne derby z rezerwami Legii, w Sulejówku trybuny wypełnione po brzegi kibicami Legii a na boisku Polonia przegrywa 4:0
21:00~___On
Bardzo dziękuję Panowie ! Czekamy/czekamy na kolejne relacje ! pozdrawiam
21:00kamiloR
jeszcze komputer się trochę przycinał przez te przychodzenia.
20:59~Grabos
Widzę, że Nomad za mną :) I tak was zjadą za rok jak awansujecie a nie awansujecie xd Przasnysz ;)
20:57michalsulejowek
wyłapać :)
dzięki KamiloR za to że przejąłeś tą telację ode mnie ;) i nie kazałeś mi się katować oglądaniem meczu który zacina co 5 sekund :) szkoda że tak mało pisałeś ale cóż pewnie sam nie dał bym rady więcej
20:56~Destroyer
michałsulejówek za 4 lata nas czekają derby :), a z rok z drugą Legią
20:54kamiloR
Sorry za rwaną transmisję ale przychodzenie z transmisji tu wiesza komputer
20:54~Grabos
http://pl.wikipedia.org/wiki/Derby_Warszawy_w_piłce_nożnej Remis :/ I tak Legia lepsza :) Przasnysz nic się nie stało, ej Przasnysz nic się nie stało :)
20:54michalsulejowek
zacznijmy od tego że nie ma sensu tego porównywać bo Polonia jest w IV lidze a Legia w Ekstraklasie i najbliższe derby pomiędzy tymi drużynami zobaczymy za jakieś 10-20 lat
20:51~Franek
Grabos - wg oficjalnych danych wygraliście zaledwie 29 razy w derbach z nami (na 78 meczy).
20:51~Nomad
jest po równo
20:51~Destroyer
Grabos w pojedynkach Legii i Polonii jest remis 29 - 29.
20:51~___On
Jeżeli ktoś jest daleko i nie może uczestniczyć na żywo w meczu..taka transmija jest świetnym rozwiązaniem...dziękuję Panowie
20:51~Szarki
Relacja spoko, dajecie rade
20:50kubis2121
nie jesteśmy mistrzami jak naprawdę robią relację z meczów i tak dobrze jest :)
20:50~Grabos
Pare... Ale górą zazwyczaj była Legia ;d
20:50~ksp
admin luz, nawet podobają mi się te Wasze relacje :)
20:49~Nomad
grabos pamiętam ładnych pare wygranych z wami
20:48kamiloR
'90 : Sorry za nie wypisanie dwóch zmian nie wyłapałem kto za Strzałkowskiego i Strusa.
20:48michalsulejowek
ja kulturalnie śledzę relację nawet prowadziłem ją przez pierwszą połowę ale strasznie słabo mi działała transmisja i nie mogłem dawać dobrej relacji :)
20:47admin
Przepraszamy za zakręconą relację z tego meczu, ale jak wspominałem sporo czynników dzisiaj było tego przyczyną :)
20:47~Destroyer
przed chwilą powinno być 3:0 ale Litun się okiwał
20:47~Grabos
A polonia? Polonia nawet w najlepszym składzie nie dawała rady Legii ! :)
20:47~ksp