regiowyniki.pl
Stadion RKS Ursus
Warszawa, Kazimierza Sosnkowskiego 3
Odsłon: 1187
Sędziowie: Heba Hubert (sędzia główny), Piotrowski Damian (sędzia asystent 1), Kuczyński Michał (sędzia asystent 2)

19:18~Mks
Ale ja napisałem że było to do przewidzenia bo wiadomo jak się zachowują kiedy inni mają nóż na gardle. Resztę sobie dopowiedz
19:13~Jris320
Jak byście uważnie śledzili 4 ligę od kilku lat to byście dobrze wiedzieli że Mszczonowianka na końcu sezonu zawsze odpuszcza
19:07~Mks
Ogrunio jak widzisz w 3 lidze 40pkt spada
19:02~Mks
Mam nadzieję że u nas się sporo pozmienia bo z faworytów była walka o utrzymanie. Nie lubię takiego pompowania baloników przed sezonem
18:58~Mks
Kibic każdy wie że mszczonow powinien wciągnąć nosem twoja joze a wydalić otworem i umazac czekoladą
18:56~Ogrunio123
To był sezon który kibiców Piaseczna czy garwolina przyprawił o zawał serca
18:55~Ogrunio123
Ale jak bh mi ktoś przed sezonem powiedział, że 39 punktów w rak silnej lidze i trzeba drzeć o utrzymanie to bym go wysmial
18:55~Mks
Oficjalnie mławianka utrzymuje się w 3 lidze
18:55~Kibic22
@lolex i @mks kupcie sobie maść na ból dupy bo widzę że boli ;)
18:54~Ogrunio123
Mlawianka wygrywa 2: 0 ,ursus jeszcze kółka minut i jak nie będzie jakichś stolikowych roztrzygniec walkowery lub hooj wie co Wilga ma już na dzisiaj pewne utrzymanie
18:53~Mks
Mszczonowianka będzie miała to zapamiętane
18:51~lolex
ale sie mszczonowianka sqr.... co nie?
18:51~Ogrunio123
Lechią to aż za czytelne ,tam chyba ktoś się z hoojem na łeb zamienił 0: 5rozumuem 0: 2 ale tyle
18:50~Mks
2:0 dla mlawianki i jej utzrymanie. Pewny spadek tylko 5 ekip 4 ligowcow
18:49~Mks
Mławianka dalej wygrywa i jest doliczony czas gry więc utrzymanie mają pewne nawet jak zremisują i nanic był wałek z Lechia olimpii
18:36~Ogrunio123
Dokładnie mks my w Garwolinie patrzymy na ursus i mlawianke jak tak.sie skonczy w obydwu meczach to zostajemy w 4 lidze beż względu na wynik w ostatnichb2 kolejkach
18:07~Vajvzin78
Ursus ograc to dziadostwo!!! Tylko Mazur!!
18:01~Mks
Niemota nalej w ataku to jak ma być? Nonszalancją jak by przyszedł z laligi a gowno w głowie jak z betoniarki.
17:53~KSB
Pierwsza połowa pod dyktando Blonianki, widać jest kto musi wygrać a kto tylko może