punkty: 280
Stadion w Gaci
Oława, Gać 10 10
Odsłon: 923
Sędziowie: Sędziowie: Adrian Dorocki – Bartłomiej Nerlo oraz Krzysztof Dłużniak (OZPN Wałbrzych)

16:47Izolt
'90: 4 minuty do podst czasu gry
16:46RegioWyniki
Zmiana wyniku 1:1 w meczu Sokół Wielka Lipa - Orzeł Ząbkowice Śląskie
16:45Izolt
'88: Lider przed szansą na 3 punkty ! Rzut karny !
16:28RegioWyniki
Zmiana wyniku 1:1 w meczu GKS Kobierzyce - Karolina Jaworzyna Śląska
16:22RegioWyniki
Zmiana wyniku 1:0 w meczu Sokół Wielka Lipa - Orzeł Ząbkowice Śląskie
16:11RegioWyniki
MKP Wołów: Spadek w tabeli z miejsca 3 na 4.
15:48RegioWyniki
Zmiana wyniku 1:0 w meczu GKS Kobierzyce - Karolina Jaworzyna Śląska
15:47Izolt
Po pierwszej połowie nieoczekiwanie, Foto-Higiena Gać przegrywa z MKP Wołowem 0:1. Niewykorzystana sytuacja z 18 minuty się zemściła
15:47RegioWyniki
15:44Izolt
'42: Piłka uderzona z 20 metrów po rykoszecie wpada do bramki gospodarzy !
15:42RegioWyniki
MKP Wołów: Awans w tabeli z miejsca 4 na 3.
15:32Izolt
'30: Do 30 minuty piłka praktycznie w środku pola
15:21Izolt
'18: Gospodarze z prawego skrzydła na 6 metr, strzał który obronił Walczak sprzed linii wylatuje na 3 metr, i po dobitce gospodarzy piłka ląduje na poprzeczce !
15:12Izolt
Druga akcja tym razem Wejerowski (Foto-Higiena) próbuje strzału z 20 metrów ale piłkę ponownie broni Golkiper Wołowa
15:12Izolt
Pierwsza dobra akcja gospodarzy, dośrodkowanie ze skrzydła na 5 ale piłkę broni golkiper gości