Koniec meczu! Victoria wygrywa ale nasz zespól zasluguwal co najmniej na punkt
'90 : lewinski z ostrego kata, nogami odbija Lysik
21:18szydlowianka1946.pl
'89: indywidualnie Suwara, zgrywa do Czarnoty a ten tuz nad bramka
21:10szydlowianka1946.pl
'80: gorczyca blokuje strzal Millera reka! Za chwile minimalnie niecelny strzal Zagorskiego
20:59szydlowianka1946.pl
70' kontra Victorii, Odunka centruje na długi słupek i Wocial kompletuje hattricka nożycami z najbliższej odległości
20:57szydlowianka1946.pl
'68: okazja dla Dębskiego - wprost jednak w Wieczorka
20:54szydlowianka1946.pl
64' teraz powinna być bramka dla gospodarzy - Czapa dogrywa na długi słupek, głowę dostawia Świątek i trafia z 3 metrów w ... Wociala. W dodatku snajper Victorii na spalonym
20:51szydlowianka1946.pl
'63: piękna akcja naszego zespołu, centra Szewczyka przechodzi wszystkich, dochodzi do Kalbarczyka, ten nie uderza jednak z pierwszej piłki - w efekcie zablokowany
20:42szydlowianka1946.pl
54' Miller metr nad bramką!
20:40szydlowianka1946.pl
51' prostopadłe zagranie Czapy do Wociala, ten w sytuacji sam na sam zmieszcza piłkę między nogami Wieczorka.
20:38szydlowianka1946.pl
'49: akcja Miller-Szyszka, ten drugi odgrywa do pierwszego, czubkiem buta piłkę jednak dotyka Gorczyca
20:34szydlowianka1946.pl
'46: Victoria zaczyna. Obie drużyny bez zmian
20:22szydlowianka1946.pl
45 2' koniec pierwszej polowy. Wynik sprawiedliwy, w 43 minucie piłka mogła przekroczyć linię bramkową
20:22RegioWyniki
20:21szydlowianka1946.pl
46 1' Miller ogrywa Gorczycę, dogrywa na trzeci metr do Czarnoty, ten jednak tyłem do bramki, nie oddaje strzału
20:20szydlowianka1946.pl
43' Miller faulowany na granicy pola karnego. Z rzutu wolnego uderza Czarnota, wypluwa Łysik, dobija Miller, blisko samobójczego gola gospodarze ale wybijają z linii bramkowej
20:13szydlowianka1946.pl
38' Łysik wykopuje daleką piłkę do Wociala, który z okolic linii pola karnego uderza z pierwszej z półwoleja - niecelnie, ale nieduzo brakowało
20:12szydlowianka1946.pl
'37: Czapa dokręcał z rzutu rożnego - trafił w ... słupek! bardzo blisko bramki dla Victorii
20:06szydlowianka1946.pl
32' Strzał Szyszki pewnie broni bramkarz gospodarzy
20:05szydlowianka1946.pl
31' Łysik uprzedza Lewińskiego
20:01szydlowianka1946.pl
Lewiński po 8 minutach wraca n aboisko
19:57szydlowianka1946.pl
'23: Wocial przed kolejną szansą - głową uderza jednak w środek bramki. Ciągle za linią końcową Lewiński, który odczuwa skutki starcia w 10 minucie
19:53szydlowianka1946.pl
'18: Wocial z linii pola karnego uderza płasko po ziemi czym zaskakuje Wieczorka
19:52RegioWyniki
Szydłowianka Szydłowiec: Spadek w tabeli z miejsca 12 na 13.
19:49szydlowianka1946.pl
'14: Miller z trudnej pozycji z 18 metrów obok słupka
19:44szydlowianka1946.pl
10' Lewiński urywa się skrzydłem, bez piłki fauluje go Jędrzejczyk - bez kartki dla obroncy gospodarzy
19:39szydlowianka1946.pl
5' akcja gospodarzy prawą stroną, Odunka centruje na krótki slupek, do strzału dochodzi Wocial, ale niecelnie
19:37szydlowianka1946.pl
'2: Lewiński przechwycił piłkę na połowie, popędził przez do linii końcowej, zagral do Millera, który z 5 metrów mocnym uderzeniem w krótki słupek pokonał Łysika
19:36RegioWyniki
Szydłowianka Szydłowiec: Awans w tabeli z miejsca 13 na 12.
19:36szydlowianka1946.pl
1' pierwsza okazja dla gospodarzy, dośrodkowanie Czapy jednak zupełnie do nikogo