Sędziowie: p. Nerlo K. (PPN Wałbrzych)

17:44RegioWyniki
Zmiana wyniku 1:4 w meczu Orlęta Krosnowice - Zamek Kamieniec Ząbkowicki
17:21Sean_Zaki
'60: 15 min drugiej połowy to wyrównana gra obu drużyn z lekkim wskazaniem na Grom
17:20Sean_Zaki
'59: fatalny błąd Madziały, który podaje do... Kanii a ten mija Trawkę i strzela kontaktową bramkę dla gości.
16:38Sean_Zaki
'29: przez pół godziny Grom oddał 8 strzałów doprowadzając tylko do jednej kontry gości. Mecz toczy sie pod dyktando Gromu.
16:38RegioWyniki
Zmiana wyniku 0:2 w meczu Orlęta Krosnowice - Zamek Kamieniec Ząbkowicki
16:36Sean_Zaki
'28: pierwszy strzał oddaje Pogoń. Drozdowski strzela mocno ale Trawka paruje piłkę na poprzeczkę.
16:35RegioWyniki
Zmiana wyniku 0:1 w meczu Orlęta Krosnowice - Zamek Kamieniec Ząbkowicki
16:22RegioWyniki
Pogoń Duszniki Zdrój: Spadek w tabeli z miejsca 8 na 9.
Grom Witków: Awans w tabeli z miejsca 13 na 12.
16:18Sean_Zaki
'10: pierwsze 10 min to miażdżąca przewaga Gromu. 4 strzały, dwa rzuty rożne i praktycznie cały czas spędzony na połowie Pogoni.
16:08RegioWyniki
Grom Witków: Spadek w tabeli z miejsca 12 na 13.
15:47Sean_Zaki
Gospodarze zagrają w żółto-czarnych barwach. Pogoń wystąpi w czerwono-żółtych trykotach.
Znamy również skład gości. Pogoń zagra w składzie: Popławski, Jaworski, Adamczyk, Maciejczyk, Banaszewski, Wiśniewski, Łaszewski, Wojtaszczyk, Cieszyński, Drozdowski, Kania E.
15:14Sean_Zaki
Znamy już skład gospodarzy. W pierwszej jedenastce wybiegną: Trawka, Solarz, Piech, Cegielski M., Żołnierek, Smutek, Zyl, Madziała, Turzański, Cegielski Ł, Kloc P.
07:33Sean_Zaki
Zapraszamy do relacji live już od godz. 15:30.
07:32Sean_Zaki
Zapraszamy do Witkowa w Wielką Sobotę! Jeśli nie możesz być na meczu, ta relacja live jest dla Ciebie!