Enea Stadion
Poznań, Bułgarska 17
Widzowie: ?
Odsłon: 272
Sędziowie: Lasyk Piotr (sędzia główny), Myrmus Krzysztof (sędzia asystent 1), Rokosz Damian (sędzia asystent 2), Jarzębak Sebastian (sędzia asystent var)

19:10Hubo-1981
'77: Zabójcza kontra Lecha. Ishak zagrywa z swojej połowy do wychodzącego na czystą pozycję Aliego który pewnie strzela na 2:0
18:55Hubo-1981
'62: Hotić z wolnego na głowę Milicia, ale stoper Lecha posyła piłkę koło słupka
18:52Hubo-1981
I nadeszła 55 minuta. Klepka w narożniku pola karnego pomiędzy Hakansem i Sousą zakończona płaskim strzałem przy długim , lewym słupku przez tego drugiego i mamy 1:0
18:50Hubo-1981
'57: W pierwszych dziesięciu minutach 2 połowy mnóstwo okazji Lecha. Ishak strzela bramkę z spalonego, obrońca wybija z linii bramkowej , po chwili kapitalnie broni bramkach Pogoni.
18:21RegioWyniki
18:20Hubo-1981
Crocjaru broni groźny strzał z wolnego Pereiry
18:19Hubo-1981
'47: Zech zatrzymuje przed polem karnym wychodzącego sam na sam zawodnika Kolejarza i otrzymuje czerwoną kartkę
18:11Hubo-1981
'33: Po chwili spokoju kolejna sytuacja Lecha. Tym razem w dobrej sytuacji Kozubal strzela , ale obrońca wślizgiem wybija na rzut rożny. Stały fragment gry fatalnie wykonany przez gospodarzy
18:04Hubo-1981
Co za mecz w Poznaniu. Tym razem Mrozek broni mocne uderzenie Grosickiego.
18:03Hubo-1981
Znowu blisko Lech. Tym razem Kozubal minimalnie spóźniony do dośrodkowania Pereiry, a po chwili Ishak z woleja strzela bardzo niecelnie.
18:01Hubo-1981
Ponownie akcja Lecha. Tym razem zagranie Ishaka w pole karne do Sousy, którego w ostatniej chwili wślizgiem uprzedza Walqvist.
17:58Hubo-1981
Przypadkowe, ale zaskakujące uderzenie głową Kozubala mija o centymetry prawy słupek golkeepera Portowców.
17:56Hubo-1981
Gorgon uderza głową po dośrodkowaniu Kutrisa, ale zbyt lekko by zaskoczyć Mrozka
17:54Hubo-1981
'21: Co za kolejna okazja gości, po akcji Gurgula i podaniu w pole karne , w idelanej sytuacji znajduje się Pereira, strzela z 11 metrów, ale wprost w Borgesa.
17:51Hubo-1981
'18: Mecz się wyrównał , ale poraz kolejny zagrożenie z strony Kolejorza. Tym razem Hotić z ponad 20 metrów groźnie, ale obok słupka
17:44Hubo-1981
'11: Przepychanki w środku pola zakończone żółtymi kartkami dla Ishaka i Grosickiego.
17:39Hubo-1981
'5: Początek meczu pod dyktando gospodarzy. Dwukrotnie blisko strzelenia bramki był Ishak. Najpierw uderzenie z skraju pola karnego sparował bramkarz, a kilka chwil później w ostatniej chwili uprzedził go obrońca .
17:18Hubo-1981
REZERWOWI LECHA: Bednarek, Andersson, Ba Loua, Fiabema, Gholizadeh, Jagiełło, Pingot, Salamon, Szymczak.
17:16Hubo-1981
REZERWOWI POGONI: Kamiński, Gamboa, Korczakowski, Lis, Lisowski, Paryzek, Przyborek, Smoliński, Ulvestad.
17:14Hubo-1981
Wyjściowe jedenastki znajdują się w zakładce pod relacją.

Komentowanie zostało zablokowane przez prowadzącego.