punkty: 381
Stadion Miejski
Garwolin, Sportowa 34
Odsłon: 2027
Sędziowie: Heba Hubert (sędzia główny), Sawicki Krzysztof (sędzia asystent 1), Piotrowski Damian (sędzia asystent 2)

19:57Promnik1927
Druga żółta za krytykę sędziego
19:57Wojtek63
A tymczasem Wilga gra ,,swoje'' i musi stracić bramkę w 90 minucie. A stary ligowy wyjadacz Grzegorz Piesio dostaje czerwoną kartkę w 90 minucie meczu. Czyli co ? Ręce i nogi opadają.
19:52Promnik1927
'90 : druga żółta kartka dla Piesio
19:52Wojtek63
@Promnik1927. No i tyle w temacie.
19:51Promnik1927
'90 : nie trafił się jeszcze na tyle prestiżowy mecz żeby mógł wystąpić w pierwszym składzie
19:50Wojtek63
@admin. Dzięki za info, ale... przecież w Parysowie No 1 to Fic. A gdzie jest ten Wojciechowski ?
19:48~WPZ
Eh żeby ten MKS chociaż honorowego walnął...
19:46Promnik1927
'86: teraz pociechę mają z chlopaka w Orle Parysów. Pan żałuję że Pan nie kojarzy tego bramkarza
19:45Wojtek63
@admin. A dlaczego Mikołaj Wojciechowski ,,był'' ? No i kiedy ? Ja nie kojarzę takiego bramkarza.
19:45RegioWyniki
Zmiana wyniku 4:0 w meczu Błonianka Błonie - Pilica Białobrzegi
19:42Promnik1927
'82: Tak, Marcin bardzo pewnie dziś w bramce. Jednak mimo wszystko największym talentem bramkarskim Wilgi Garwolin był Mikołaj Wojciechowski
19:41RegioWyniki
Zmiana wyniku 1:1 w meczu Hutnik Warszawa - Mszczonowianka Mszczonów
19:40Wojtek63
Chyba i w końcu nastąpła dobra zmiana na bramce Wilgi. Według mnie właściwy człowiek na właściwym miejscu.
18:56Wojtek63
@ogrunio23. Ja bym nie spał, bo na przykład w ubiegłą sobotę Rekord II Bielsko Biała prowadził w Wodzisłwiu Śląskim w 40 minucie 3:0 (do przerwy) i przegrał 3:5. To IV liga śląska.
brawo pany jechac nie odpuszczac
'42: przepiekna bramka z rzutu wolnego Grzegorza Piesio z 18 metra. W samo okienko
18:45RegioWyniki
Zmiana wyniku 1:3 w meczu Talent Warszawa - KTS Weszło
18:44~ogrunio23
grot gra od pierwszego meczu i bramki strzela w kazdym ,takze nie ma sie co czepiac napaastnik ma strzelac moze stac byle strzelał
18:44~GKS1922
Jak wyglada spotkanie od wyniku 2:0?