Bedi
relacje: 2
punkty: 9
Odsłon: 474
Sędziowie: Kowalski Wojciech (sędzia główny), Dziedzic Krzysztof (sędzia asystent 1), Chylak Łukasz (sędzia asystent 2)

21:24~DoWola
Cudem to Ty się urodziłeś przyjacielu , pewnie ważysz ze sto kilo i tu komentujesz , wyjazd do garów
20:59~Wola
Slabiutkie piłkarzyki omegi ,cudem strzelili bramkę chociaż grali w przewadze ,czekamy kiedy omega zaliczy doły ,jak zawsze
19:04Bedi
'90 : Ogromne Nerwy trenera Aks
19:04Bedi
'90 : zepchnięty Aks
19:00Bedi
'90 : Co za szansa dla omegi, to musi być gol na 2:1!!!
18:59Bedi
'90 : Trzebonski mógł wyprowadzić na prowadzenie omega ale minimalnie obok słupka i nadal 1:1
18:59~omegowiec
brawa za walkę do końca!!!!! ani przez minutę nie zwątpiłem! Wasze zdrowie chłopaki!
18:41Bedi
76' groźny strzał omegi ale broni bramkarz
18:01Bedi
Pierwsze 15 minut dominacja Aks, po bramce dla gości mecz stał się wyrównany i raczej bez klarownych sytuacji z obu stron
17:55RegioWyniki
17:54Bedi
'45 : Mocny strzał Trzebońskiego ale broni Żyła
17:52Bedi
'44: Próbował Trzeboński losowanie bramkarza ale zrobił to zbyt niedokładnie
17:34Bedi
'25: Poprzeczka po strzale Kralkowskiego
17:28~obserwator_LZPN
Moim zdaniem to nie koniec emocji a dopiero początek. Omega na pewno teraz zaatakuje śmielej.