Odsłon: 1335

19:55ziemniaczek
W Muszynie 0:0 dziękuję
19:53ziemniaczek
Trzeba przyznać sprawiedliwy remis choc gdyby pilkarze Wolani nogi ten mecz wygrać a konkretnie losy meczu mógł rozstrzygnąć Konrad Wołoszyn
19:51ziemniaczek
2 min doliczone już mijają
19:43ziemniaczek
83 min Konrad Wołoszyn sam na sam z bramkarzem Popradu fatalnie pudłuje...
19:28ziemniaczek
68 min wrzuta w pole karne piłka w bramce Wolani ale pani arbiter nie uznaje bramki spalony
19:25ziemniaczek
66 min i ponownie wieje nudą z boiska
19:20ziemniaczek
60 min Tadel Jakub ostre wejście żółta kartka
19:13ziemniaczek
53 min koi sytuacji tyle że w drugą stronę Kesela z 5 m nie trafia w piłkę.
19:07ziemniaczek
46 min ależ sytuacja Wolani !! Piłkę dośrodkowuje w pole karne Szłotak i Nowak z 5 metrów fatalnie pudłuje...
18:51ziemniaczek
Obi drużyny stworzyły po jednej groźnej sytuacji.
Po 45 min 0:0 W Muszynie
18:50RegioWyniki
18:49ziemniaczek
45 min gra się nam zaostrza
18:46ziemniaczek
43 min rzut wolny fatalnie rozegrany bez zagrożenia
42 min zgranie ręką tuż przed polem karnym rzut wolny i żółtka kartka dla Ptryka Mroza
18:44ziemniaczek
40 min z boiska niestety zaczyna wiac nudą
18:28ziemniaczek
24 min koronkowa akcja pilkarzy Popradu piłka wedrowala jak po sznurku strzelał z 11 m Wilk lecz bardzo niecelnie dalej 0:0
18:23ziemniaczek
19 min Chłoń Adrian oddaje bardzo grozny strzał z okolic 20 m brmkarz paruje piłkę na rzut rożny.
18:18ziemniaczek
Początek spotkania lekka przewaga Wolani Poprad ogranicza się do kontr .
18:01ziemniaczek