Sędziowie: Krzysztof Mandes

13:01rozniat
Dziękuję za uwagę i zapraszam na moje kolejne relacje :)
13:00rozniat
Byliśmy świadkami dobrego meczu ze strony Przyszłości, która pewnie pokonuje Milan 5:1. Goście mieli niezłą pierwszą i zdecydowanie gorszą drugą połowę i zasłużenie przegrali dzisiejsze spotkanie.
12:52rozniat
'90: Pewne uderzenie z karnego.
12:51rozniat
'89: Karny dla Przyszłości. Faul bramkarza i żółta kartka.
12:44rozniat
'81: Bramka dla Przyszłości. Dośrodkowanie po ziemi i strzał do praktycznie pustej bramki.
12:43rozniat
'80: Czerwona kartka dla obrońcy gości. Sędzia pokazał mu drugą żółtą za dyskusję.
12:40rozniat
'77: Kolejna kontra gospodarzy. Kolejna zmarnowana.
12:22rozniat
'60: Milan stara się atakować, zawodnicy Przyszłości mają coraz więcej miejsca do przeprowadzenia kontr.
12:20rozniat
'58: Poprzeczka po strzale Najdera.
12:10rozniat
'47: Świetna akcja Przyszłości. Piłka na skrzydło, dośrodkowanie i wykończenie napastnika.
12:03rozniat
Do przerwy 2:1 dla Przyszłości. Mecz ciekawy, jednak bez wielu sytuacji bramkowych. Wśród zawodników i kibiców nerwowa atmosfera, spowodowana ostrą grą i decyzjami arbitrów.
11:52RegioWyniki
11:46rozniat
'39: Bardzo dużo emocji wśród zawodników po nieuznanej bramce dla Milanu.
11:44rozniat
'38: Piłka w bramce gospodarzy, ale napastnik faulował bramkarza.
11:43rozniat
'36: Świetna okazja dla Przyszłości. Napastnik gospodarzy nie trafia w bramkę w sytuacji sam na sam.
11:37rozniat
'31: Mogła być bardzo szybka odpowiedź Milanu, jednak nikt nie zamknął akcji.
'30: Bramka dla gospodarzy bezpośrednio z rzutu rożnego.
11:31rozniat
'24: Dość wyrównane spotkanie.
11:23rozniat
'17: Dośrodkowanie z bocznej strefy boiska zaskoczyło bramkarza Milanu. 1:1
11:18rozniat
'12: Pewny strzał i goście na prowadzeniu.
11:17rozniat
'7: Karny dla gości. Kontrowersyjna decyzja sędziego.
11:13rozniat
'6: Spokojny początek meczu.
10:59rozniat
Mecz rozpocznie się z kilkominutowym opóźnieniem.
09:46rozniat
W pierwszym spotkaniu obu drużyn w tym sezonie, Milan pokonał Przyszłość 3:0. Kto będzie górą w dzisiejszym spotkaniu? Zapraszam do śledzenia mojej relacji, którą postaram się przeprowadzić możliwie jak najlepiej :)
09:43rozniat
W dotychczasowych dziewięciu meczach rozegranych w 2017 roku, Przyszłość odniosła siedem zwycięstw, zaliczyła jeden remis oraz poniosła jedną porażkę. Zespół Milanu wygrał natomiast cztery spotkania, trzykrotnie remisował, a dwukrotnie schodził z boiska jako pokonany.
09:21rozniat
Gospodarze są aktualnie na piątej pozycji w lidze z 40 punktami na swoim koncie. Zespół gości zajmuje natomiast dziesiątą lokatę i ma 13 punktów straty w stosunku do swojego dzisiejszego rywala.
08:58rozniat
Witam serdecznie na meczu 25. kolejki ligi okręgowej grupy Warszawa II w sezonie 2016/2017. Już za dwie godziny rozpocznie się mecz Przyszłość Włochy - Milan Milanówek.