16:43szydlowianka1946.pl
'83: arbiter boczny chodzi koło Czarnoty i nie pozwala wyrzucić piłki z autu Czarnocie
16:39szydlowianka1946.pl
'77: Kolejny faul Skórzyńskiego bez piłki. Za chwilę w dogodnej sytuacji Lewiński, dwa uderzenia, oba broni Czarnecki
16:35szydlowianka1946.pl
'74: piłka w siatce gości po samobojczym trafieniu obrońcy a arbitrzy pokazują spalonego ;)
16:29szydlowianka1946.pl
68' teraz daleka piłka za linię obrony gości, Czarnota wychodzi sam na sam, zostaje kopnięty przez Pastewkę bez piłki, arbiter nakazuje grać dalej
16:28szydlowianka1946.pl
67' zagranie z lewej strony do Gregorowicza, który czubkiem buta strzela kolejną bramkę.
16:26szydlowianka1946.pl
65' Gołka blokuje ręką podanie do będącego sam na sam Lewińskiego - arbiter nakazuje grać dalej
16:25szydlowianka1946.pl
'64: zamieszanie w polu karnym gości, zablokowane uderzenia Czarnoty oraz Rogali
16:23RegioWyniki
Zmiana wyniku 0:1 w meczu Orzeł Wierzbica - Sparta Jazgarzew
16:19szydlowianka1946.pl
58' prostopadłe podanie Kalbarczyka do Czarnoty, który mija bramkarza i skierowuje piłkę do bramki
16:18szydlowianka1946.pl
'57: a goście wykorzystują co się da - Gregorowicz do Cudnego, płaskie uderzenie i 1:7
16:16szydlowianka1946.pl
'56: Zagórski z rzutu wolnego trafia w spojenie
16:13szydlowianka1946.pl
52' Lewiński z ostrego kąta, nogą odbija Czarnecki
16:11szydlowianka1946.pl
49' do wakacyjnej formy naszych zawodników, dostosowuje się arbiter podejmując kolejną dziwną decyzję - Kalbarczyk przesunął piłkę przed gwizdkiem, a następnie wykonał rzut wolny a arbiter odgwizdał... dwa dotknięcia
15:52szydlowianka1946.pl
45' koniec pierwszej połowy. Szykuje się dwucyfrówka
15:52RegioWyniki
15:48szydlowianka1946.pl
41' kolejne prostoapdłe zagranie, Lepa w sytuacji sam na sam i mamy 6:1 ;)
15:45szydlowianka1946.pl
38' teraz daleki wykop z rzutu wolnego Czarneckiego przechodzi całe boisko i z pierwszej piłki uderza Pociech - 5:1.
15:41szydlowianka1946.pl
35' Sosnowski w krótki słupek i puszcza Wieczorek. Szykuje się pogrom
15:35szydlowianka1946.pl
'28: teraz dwie idealne okazje zespołu gości, najpierw Gregorowicz uderza głową, odbija Wieczorek, a za chwilę po strzale Cudnego ratuje nas poprzeczka
15:31szydlowianka1946.pl
24' ładna akcja naszego zespołu, Czarnota zagrywa do Lewińskiego, nasz napastnik odbija piłkę, ale z linii bramkowej wybija ją Pastewka
15:30szydlowianka1946.pl
'23: na razie mecz przypomina ten sprzed roku, który goście wygrali 7:2 - nasz zespół wygląda jakby grał o nic, wakacyjnie, a Mszczonowianka walczy
15:29szydlowianka1946.pl
'22: kolejna kontra gości, najpierw setki nie wykorzystuje Pociech, odbija Wieczorek, piłkę zgarnia Sosnowski, który zagra do Cudnego, a ten mocnym strzałem skierowuje piłkę do bramki
15:27szydlowianka1946.pl
20' indywidualna akcja Zagórskiego, wypatrzył Lewińskiego, który zacina obrońcę, bramkarza i posyła piłkę do bramki
15:20szydlowianka1946.pl
13' Gregorowicz spokojnie, płasko obok Wieczorka
15:19szydlowianka1946.pl
13' rzut karny dla gości, ręką w polu karnym zagrywa Koniarczyk
15:17szydlowianka1946.pl
10' Cudny urywa się skrzydłem, próbuje dograć do Gregorowicza, ale blokuje podanie Szewczyk
15:15~rgn