Odsłon: 772

21:40~Ktos
Podsumowanie
21:22Nikt
90 min świetna sytuacja Chlebni na drugim metrze nie było tylko komu dobić
21:20Nikt
87 min wrzutka po ziemi Obieraka na wdzoszacego Kamila Piorkowskiego ktory strzałem po ziemi daje Chlebni pierwszą bramkę.
21:16Nikt
Karny dla Sępa faul bramkarza na wychodzącym sam na sam zawodniku. Ulejczycz żółta i 4-0.
21:12Nikt
80 min przed stratą czwartej bramki chlebnie chroni świetną interwencją Ulejczyk
21:03~Gag
Czyli liderzy tabeli w plecy i remis
21:02Nikt
Trzecia bramka to typowa kontra. Sęp wychodzi 3 na 2 i chłop strzela do pustej bramki.
21:01Nikt
70 min zmiana Chlebnia za Patanowskiego Sierański
20:58Nikt
66 min zmian w Chlebni za Omiecińskiego ktory w skutek zderzenia sie głowami z zawodnikiem Sępa nie może kontynuować gry wchodzi Kamil Piorkowski
20:57~Gag
Ile drużn spada?
20:56Nikt
62 min dobra akcja Chlebni od lewej strony wrzutka i obrońca Sępa wybija piłkę w pole
20:36~Ktos
Bramkarz sam meczu nie wygra
20:35~Ktos
Co z tą obroną Chlebni
20:23RegioWyniki
20:22Nikt
Druga bramka to prostopadle zagranie wyjście sam na sam minięcie bramkarza Chlebni i strzał do pustej bramki
20:21Nikt
42 min 100 % sytuacja Sępa pilka wrzucona z lewej strony na wchodzącego zawodnika ktory z 3 metra nie trafia w bramkę
20:15Nikt
36 min żółta dla B Piórkowskiego
20:13Nikt
33 min Ocika próbuje w pojedynkę wyrównać stan meczu ale ponwejsciu w pole karne oddaje strzał z ostrego kąt a bramkarz Sępa broni go nogami
20:06Nikt
25 min wrzutka z rogu Sępa strzał z pola karnego i bramkarz Chlebni łapie piłkę przy samym słupku
20:03Nikt
24min szansa na bramkę dla Sępa. Zagranie w pole karne strzał i bramkarz wybija na róg
19:51Nikt
jest sam na sam ale jego podcinka trafia w ręce bramkarza
19:50Nikt
11 min Ocipka wychodzi do prostopadłej jest
19:44Nikt
Skład Chlebni: Ulejczyk, Frączak Ejsmont, B. Piórkowski, Obierak, Szulowski, Pietraszko Patanowski Omieciński, Żakowski, Ocipka