Sędziowie: Jakub Bancerz (główny), Michał Mikulski, Rafał Czubiel

No wasza grupa 2 była najmocniejsza,bo 3 i 4 są to najsłabsze,tyle że w 3 grupie są solidne drużyny z okolic Świdnika,a w 4 Grupie tylko Konopnica,Bogucin i Marina na poziomie.
EZ MECZ
19:53piotrekgts2
wrócimy silniejsi
19:01Pietras1988
Sądzę, że nasza grupa jest mocniejsza, Amator nam napsuł trochę krwi na początku sezonu, z mocnymi Mazowszem i Hetmanem pod koniec minimalnie przegrali.
18:58~szpenek
Szkoda Zawiszy,nie grali źle,po prostu mają młody skład,jak połowa ich ligi,wielka szkoda,że spadają.
18:54Pietras1988
zgadza się
18:54~SNAX
amator utrzymanie z zawisza spadek
18:47Pietras1988
Bramka padła z rzutu rożnego - po dośrodkowaniu strzelił niepilnowany gracz.
18:46Pietras1988
3:0, ale niewiele wcześniej garbowski klub zmarnował dwie setki...
18:38Pietras1988
Niestety teraz nie wiem nic nowego.
18:35~micki
Zawisza coś atakuje?
18:16Pietras1988
Młot i J. Polak, teraz pewnie Młot wspomaga Jakubca (chyba strzelił na 2:0) i jest im łatwiej, tym bardziej, że grają u siebie.
18:15Pietras1988
Ja życzę utrzymania Zawiszy, ale przed barażami sądziłem, że lepszy będzie Amator. Pierwszy mecz nie porywał, ale Zawisza wygrał, więc liczyłem, że będzie lepiej. W pierwszym meczu za kartki pauzowali
18:10~SNAX
wygra amator i zostanie w a klasie
18:09~micki
myślę że po tej reformie w każdej klasie poziom się podwyższyć a i mecze będą ciekawsze
18:06Pietras1988
W najniższej lidze chyba teoretycznie mogą być dwie drużyny.
17:55~micki
jak Zawisza spadnie to będzie miała dwie drużyny w b klasie? Hmmm ciekawe
17:52RegioWyniki
17:43Pietras1988
Zgadza się, przy 2:0 zostaje Amator. Teraz każda wygrana Rososzy dwiema lub więcej bramkami ich premiuje, każdy wynik z jedną bramką różnicy, remis lub wygrana Zawiszy, premiuje GTS.
17:41~SNAX
jezeli amator teraz wygrywa 2 d0 0 to nie ma dogrywki
17:40Pietras1988
'38: Dziś jeszcze Modliborzyce z Avenirem (5:5 w pierwszym meczu)
17:31Pietras1988
zależy ile, w pierwszym meczu było 1:0 dla Zawiszy, na chwilę obecną byłaby dogrywka
17:29~SNAX
jak amator wygra rewanz to zostaje w a klasie
17:25Pietras1988
Z tego co się dowiedziałem lepszy mecz od pierwszego, minimalnie lepszy Amator, aczkolwiek Zawisza też mógł strzelić.
17:23Pietras1988
'20: Jakby co robię relację z informacji, które dostaję.