punkty: 955
stadion - brak danych
Odsłon: 982

14:53zbikz
'90 : Tym spotkaniem zawodnicy Znicza kończą rundę jesienną. Czas na analizy i wyciągnięcie wniosków, szczególnie z przegranych meczów wyjazdowych.
14:50zbikz
'90 : Porażka po beznadziejnej i bezbarwnej grze, Znicz w Tolkmicku nawet nie próbował podjąć walki i zasłużenie oberwał srogie lanie.
14:48zbikz
'90 : Sędzia zaraz po wznowieniu gry od środka kończy spotkanie.
14:47zbikz
'90 : Kolejna bramka dla Barkasu 4:0 , piłka odbija się od muru i wpada po rykoszecie do bramki Znicza.
14:45zbikz
'90 : Już 3:0 dla Barkasu
14:42zbikz
'87: Warmia Grajewo 0 - 4 MKS Korsze 4' [0-1] Damian Roksela (karny) 29' [0-2] Michał Miller 33' [0-3] Michał Miller 73' [0-4] Krzysztof Piwiszkis
14:41zbikz
'86: Start Działdowo 3 - 2 Huragan Morąg 16' [1-0] Krzysztof Dąbkowski (karny) 19' [1-1] Mateusz Czorniej 60' [2-1] Dominik Bróździński 76' [2-2] Paweł Galik 80' [3-2] Krystian Oleszko
14:40zbikz
'84: W dalszym ciągu Barkas posiada ogromną przewagę na boisku, Znicz na tle dobrze dysponowanego rywala nie potrafi stworzyć sobie jakiejkolwiek sytuacji do zmiany niekorzystnego rezultatu.
14:33zbikz
'76: Płomień po pierwszej połowie prowadził 3:0. Bramki: Jackiewicz (18), Kuśnierz (21), Twardowski (28).
14:30zbikz
'76: Promień Mońki 1 - 1 Dąb Dąbrowa Białostocka 45 ' [1-0] Aleksander Popławski 66' [1-1]
14:28zbikz
'74: Start Działdowo 2 - 1 Huragan Morąg 16' [1-0] Krzysztof Dąbkowski (karny) 19' [1-1] Mateusz Czorniej 60' [2-1] Dominik Bróździński
14:00zbikz
Po przerwie grę rozpoczął Znicz
13:56zbikz
Promień Mońki 1 - 0 Dąb Dąbrowa Białostocka 45 ' [1-0] Aleksander Popławski
13:52~Luster
Drugą bramkę dla Barkasu zdobył Karol Styś w 38 minucie gry.
13:50zbikz
Pierwsza połowa kończy się dla nas niekorzystnym wynikiem 2:0 . Co gorzej gra nie napawa optymizmem przed drugą połową. Ale trzeba wierzyć,że może będzie lepiej.
13:46zbikz
Mrągowia Mrągowo 2 - 0 ŁKS Łomża 9' [1-0] Paweł Kowalewski 22' [2-0] Damian Majak
13:45zbikz
Trochę z opóźnieniem ale przed chwilą otrzymałem wiadomość, że na 10 min przed końcem pierwszej połowy przegrywamy już 2:0.
13:44~znicz
to nie jest ich trener tylko kolega od kart
13:43~znicz
przyjdz na trening i zobacz jak oni sie do niego odnoszą walą to niego na ty nie boja sie ani troche a pozniej sa takie wyniki trener to powiniec byc trener a nie
13:42zbikz
'38: Warmia Grajewo 0 - 3 MKS Korsze 4' [0-1] Damian Roksela (karny) 29' [0-2] Michał Miller 33' [0-3] Michał Miller
13:39~Luster
Człowieku I sezon w III lidze jest nieźle. Po co takie ostre słowa od razu? Dać spokojnie trenować zespół. Walczymy o utrzymanie w tym sezonie.
13:35~znicz
wyjebac irysa a nie i pare zmian w składzie zrobic bo zle to wyglada
13:35zbikz
'37: Warmia Grajewo 0 - 2 MKS Korsze 4' [0-1] Damian Roksela (karny) 29' [0-2] Michał Miller
13:34zbikz
'35: Mrągowia Mrągowo 1 - 0 ŁKS Łomża 9' [1-0] Paweł Kowalewski
13:32zbikz
'33: Start Działdowo 1 - 1 Huragan Morąg 16' [1-0] Krzysztof Dąbkowski (karny) 19' [1-1] Mateusz Czorniej
13:30~Luster
Znów nie chcieli wyjść na boisko?
13:30zbikz
'32: Mecz Mrągowia Mrągowo 0-0 ŁKS Łomża rozpoczął się z 25 minutowym opóźnieniem
13:28zbikz
'30: Znicz zepchnięty do głębokiej defensywy, na razie zle to wygląda.
13:24zbikz
'26: Warmia Grajewo 0 - 1 MKS Korsze 4' [0-1] Damian Roksela (karny
13:23zbikz
'24: Start Działdowo prowadzi od 16' po rzucie karnym egzekwowanym przez Krzysztofa Dąbkowskiego 1 - 0 z Huraganem Morąg