Odsłon: 699

19:41admin
Co do Biedrzyckiego niestety nie udało się ustalić :(
19:40admin
Koniec meczu, w drugiej połowie obie drużyny przeszły obok meczu - to nie były warunki do gry w piłkę - nie dziwi nas to
19:27~sokolik
Właśnie, gra Biedrzycki w drugiej połowie?
19:25~adamek
cześć jak jak się sprawuje w Zniczu Igor Biedrzycki kiedyś grał w Sokole
19:22~sokolik
Zrobimy co możemy, żeby się z Wami zobaczyć niebawem już nie tylko w sparingu! ;)
19:20~waldi
nie nie byłem, ale stąd właśnie kojarzę :) no to zapraszamy do 2 ligi, bo nam raczej ani awans ani spadek nie grozi, wychodzi na to, że jesienią możemy się spotkać :)
19:19~sokolik
Patrząc obiektywnie najgroźniejszy może być Płomień Ełk albo Barkas Tolkmicko (jeżeli w końcu odpali). Obie te drużyny to trochę takie "galacticos", oczywiście na skalę naszego regionu
19:18~sokolik
Tak, nawet ze Zniczem w II lidze Stomil wygrał w Ostródzie 1:0. Byłeś? Jesteśmy wiceliderem, ale sądzimy, że lider, Start Działdowo, raczej nie powalczy.
19:17~waldi
stadion to kojarzę, chyba nawet Stomil u Was grywał, a kto jest Waszym najgroźniejszym konkurentem w walce o awans?
19:15~sokolik
Tak, gramy o II ligę, mamy najlepszą w regionie infrastrukturę i naprawdę fajny, na tle innych z regionu, skład.
19:14~sokol
do ~waldi walczymy o awans jak najbardziej
19:12~waldi
chodzi mi o rozgrywki ligowe
19:12~waldi
do kibiców z Ostródy - walczycie o awans?
19:10~toja
Grać na całego i walczyć do upadłego!!! Tylko Sokół O.K.S
18:59admin
Ja również za uzupełnienie relacji o skład gospodarzy :)
18:57Westfal
ok, dziękuję :)
18:57admin
@Westfal w związku z Twoim wcześniejszym pytaniem o Daniela Nawrockiego - pojawił się na boisku po przerwie
18:54admin
'46: Tylko chwila przerwy i rozpoczęła się 2 połowa
18:52admin
Tak potwierdzam, bramkę strzelił Mateusz Muszyński
18:52admin
W drugiej połowie w drużynie gospodarzy możemy się spodziewać wymiany całej 11tki.
18:51admin
Podsumowując mecz nie stoi na najwyższym poziomie, gra jest wyrównana. Świt poza strzeleniem bramki, stworzył dwie średnio groźne okazje bramkowe, goście odpowiedzieli tylko jedną groźną akcją.
18:50Westfal
i Mateusz Muszyński strzelec bramki ;)
skład Znicza : Michał Bigajski - Michał Kucharski, Arkadiusz Jędrych, Zawodnik testowany, Kamil Tomas - Artur Januszewski, Maciej Machalski, Maks Banaszewski, Krzysztof Kopciński, Marcin Rackiewicz -
18:45~sokolik
Mam info od kiera, że debiutuje dziś Słowicki, już wrócił z Norwegii i gra w końcu!
18:41~sokolik
I nawet jak nie chcesz brać składów, to możesz zagadać, bo to świetny chłop;)
Spoko loko, rozumiemy, byłoby ekstra, jakbyś spróbował załatwić składy, w Sokole jest poza trenerem jego asystentejro, Adaś ma na imię
18:40~oks
:)
18:40~oks
OKI - Dziekuję
18:39admin
W przerwie postaram się opisać coś więcej, na razie wybaczcie ale sam wynik musi wystarczyć - mróz strasznie daje się we znaki
18:38~oks
Ja rozumiem, że zimno, ale przecież cos tam się dzieje.