Widzowie: ?
Odsłon: 648
Sędziowie: brak danych

13:43ozek
Grudziądzanie nadal próbowali zaskoczyć defensywę przeciwnika, podczas jednego z rzutów rożnych w pole karne Chojniczanki pobiegł Michał Wróbel, ale jego strzał tym razem był niecelny. Olimpia Grudziądz przegrała w Świeciu z Chojniczanką Chojnice 2:3.
13:36ozek
'84: Adam Banasiak podał piłkę do Konrada Kaczmarka. Ten minął zwodem jednego z piłkarzy rywali i oddał strzał lewą nogą, jednak bramkarz ponownie dobrze interweniował. Po chwili w sytuacji sam na sam spudłowali zawodnicy Mariusza Pawlaka.
13:31ozek
'80: Kontra Olimpii zakończyła się faulem na Jakubie Zabłockim w okolicach dwudziestego metra. Po wykonaniu stałego fragmentu gry ponownie skutecznie interweniowali obrońcy Chojniczanki.
13:25ozek
'74: Olimpia dąży do wyrównania. Strzał Jakuba Zabłockiego z ponad 20. metrów minimalnie obok bramki.
13:25ozek
'73: Piłka po uderzeniu Dariusza Gawęckiego z linii pola karnego poszybowała nad bramką drużyny z Chojnic.
13:24ozek
'72: Olimpia wyprowadziła kontrę, po której w sytuacji sam na sam znalazł się Robert Szczot. Pomocnik Biało - Zielonych minął golkipera Chojniczanki, ale strzał na pustą bramkę wybili obrońcy.
13:23ozek
'71: Gol dla Chojniczanki. Skuteczny strzał w obrębie pola karnego oddał jeden z zawodników rywali i Michał Wróbel był bez szans. 2:3.
13:17ozek
'66: Remis! Adam Banasiak podał piłkę do Piotra Ruszkula, ten ją przyjął, obrócił się i skutecznym strzałem zdobył ładną bramkę dla swojej drużyny. 2:2.
13:08ozek
'57: Przeciwnicy przechwycili piłkę i wywalczyli rzut rożny, ale późniejszy strzał minął słupek bramki Daniela Osieckiego.
13:01ozek
'49: Gol dla Olimpii! Zabłocki podał w pole karne, gdzie czekał już Piotr Ruszkul, który skutecznym strzałem pokonał golkipera Chojniczanki. 1:2.
12:57ozek
'46: 12:57. Rozpoczęła się druga połowa sparingu Olimpia Grudziądz - Chojniczanka Chojnice
12:55ozek
Olimpia II połowę rozpocznie w składzie: Osiecki - Pisarczuk, Staniek, Wrana, Banasiak - Kaczmarek, Śmietanko, Gawęcki, Szczot, Ruszkul - Zabłocki. W 60. minucie do bramki wejdzie Michał Wróbel.
12:52ozek
Koniec I połowy. Olimpia Grudziądz przegrywa z Chojniczanką Chojnice 0:2, po bramkach Rybskiego oraz Ostalczyka.
12:51ozek
'45 : Drugi gol dla Chojniczanki. Mikołajczak podał do Ostalczyka, a ten skutecznym strzałem po długim rogu pokonał Daniela Osieckiego. 0:2.
12:47ozek
'41: Do akcji ofensywnej Olimpii podłączył się Michal Piter-Bućko, kierując potem piłkę w stronę Macieja Kowalczyka. Strzał głową napastnika pewnie obronił Karol Szymański.
12:45ozek
'39: Od 30. minuty w bramce Olimpii stoi Daniel Osiecki, który już miał kilka okazji do interwencji.
12:38ozek
'32: Maciej Rogalski pobiegł lewym skrzydłem i dośrodkowywał futbolówkę w pole karne. Tam strzelał Maciej Kowalczyk, jednak szczęśliwie interweniował jeden z defensorów Chojniczanki.
12:38Gwardia123
lepiej ozila nie słuchaj i nie wkurzaj bo zaraz będzie strasznie klną. On jest psychiczny.
12:36ozek
'30: Rywale po zdobyciu bramki są nieco częściej przy piłce, ale grudziądzanie nadal próbują konstruować akcje ofensywne, często grając z pierwszej piłki.
12:34Gwardia123
ozek a wiesz że na jednym meczu ozil zaczynał strasznie klną.
12:33ozek
@ozil dzięki za informacje :)
12:31~ozil
@ozek dzieki za relacje i szacun że w takiej temperaturze tam siedzisz! Gwardii nie słuchaj to taki miejscowy spamer, znowu sie aktywował, na jesieni było go pełno :)
12:31ozek
'24: Gol dla Chojniczanki. Fabiniak wybijał piłkę, ale przejął ją Rybski, który mimo próby interwencji jednego z naszych obrońców strzelił gola. 0:1.
12:28ozek
@Gwardia123 Za nic nie musiałem płacić bo to przecież sparing.
12:27Gwardia123
Płaciłeś za bilety?
12:27ozek
'21: W odpowiedzi kombinacyjna akcja Chojniczanki, ale zdążył przerwać ją Adam Cieśliński. Na boisku w Świeciu nadal 0:0
12:27ozek
@Gwardia123 co do widzów jest ich bardzo mało ujemna temperatura robi swoje.
12:25ozek
'19: Smoliński ładnie minął na prawej stronie dwóch przeciwników, po czym oddał piłkę Suchockiemu. Adam Cieśliński "klepką" zagrał z pomockiem Olimpii i oddał minimalnie niecelny strzał. Była szansa
12:24Gwardia123