Widzowie: ?
Odsłon: 693
Sędziowie: brak danych

13:42ozek
Koniec meczu! Olimpia Grudziądz wygrała w Świeciu z Wisłą Płock 2:1, po bramkach Macieja Kowalczyka oraz Marcina Smolińskiego.
13:20ozek
'67: Gol dla Olimpii! Strzelcem Marcin Smoliński! Wisła zaliczyła stratę na rzecz Adama Cieślińskiego, który bardzo dobrze rozegrał akcję.
13:18ozek
'67: W bramce Olimpii jest już Bartosz Fabiniak.
13:05ozek
'54: Kolejna próba Płocka - kolejna nieudana. Tym razem uderzenie minęło prawy słupek bramki.
13:04~Nafciarz
ok
12:57ozek
'46: 12:56 - początek drugiej połowy meczu
12:56~ozil
tam podobno przy tej bramce to bylo takie zamieszanie, ze nawet sedzia nie zauwazyl ze wpadla pilka do bramki, dopiero asystent zareagowal i po konsultacjach sedzia wskazal na srodek
12:50ozek
'45 : Koniec pierwszej połowy mamy remis 1:1
12:48ozek
'43: Kontra Łukasza Suchockiego przerwana przez Wisłę. Chwilę później strzelał Bartosz Śmietanko, ale pewnie interweniował Seweryn Kiełpin.
12:43~ozil
jak bedzie cos wiadomo to pewnie napisze, bylo zamieszanie przy tym golu
12:42~Nafciarz
Wie ktoś kto strzelił bramkę dla Wisły bo chyba się nie dowiem!
12:41~Nafciarz
?
12:40~Nafciarz
Kto zdobył bramkę dla Wisły?
12:39ozek
'32: Adam Banasiak dośrodkowywał w stronę Macieja Kowalczyka, ale arbiter dopatrzył się faulu tego drugiego i przerwał akcję. Sędzia dzisiaj nie jest w najlepszej formie.
12:39~Nafciarz
Kto strzelił?
12:36ozek
'32: Gol dla Wisły, choć były kontrowersje. Piłka po strzale na lewy słupek zmusiła Michała Wróbla do kapitulacji. Sędzia najpierw gola nie uznał, ale ostatecznie w Świeciu mamy remis.
12:34ozek
'28: Stały fragment gry dla Wisły. Wrzutka w pole karne była jednak niecelna i piłka minęła wszystkich zawodników.
12:32ozek
'22: Dwa dobre dośrodkowania Roberta Szczota ze stałych fragmentów gry. Po wykonaniu rzutu rożnego padła nawet bramka, ale jeden z zawodników Olimpii był na spalonym.
12:27ozek
'19: Wisła w dalszym ciągu próbują zagrozić bramce Olimpii. Tym razem uderzenie z ostrego kąta minęło bramkę Wróbla.
12:23ozek
'17: Uderzenie płocczan z prawej strony boiska pewnie obronił Michał Wróbel, natomiast w odpowiedzi bardzo nieudanie strzelał Bartosz Śmietanko.
12:22ozek
'12: Wisła stara się wyżej podchodzić, ale obrona Olimpii pewnie sobie z tym radzi.
12:17ozek
'11: Wisła Płock wykonywała rzut wolny z około 20 metrów, ale piłka po strzale poszybowała nad bramką Michała Wróbla.
12:15ozek
'10: Pierwsza akcja Wisły ale została przerwana przez Roberta Pisarczuka.
12:14ozek
'10: Gol dla Olimpii! Złe wybicie Seweryna Kiełpina wykorzystał Łukasz Suchocki, który podał do Macieja Kowalczyka i napastnik strzelił pierwszą bramkę
12:12~Nafciarz
Coś słabo zaczeliśmy niestety :(
12:12ozek
'5: Dwie dobre akcje Olimpii obronę Wisły próbowali zaskoczyć Suchocki z Kowalczykiem a minute później rzut wolny strzałem głową zakończył Dariusz Gawęcki ale niecelnie
12:07ozek
'2: Dość spokojny początek spotkania Bartosz Śmietanko zaliczył już dwie dobre interwencje w środkowej części boiska
12:05~Nafciarz