Stadion RKS Ursus
Warszawa, Kazimierza Sosnkowskiego 3
Odsłon: 532

20:43~adek
SEMP widać progres. Na koniec zeszłego roku 0-7 z Jazgarzewem, w minioną sobotę 0-3 z Ładami, teraz 0-1 z Żyrką. Czekamy na pierwsze sparingowe zwycięstwa i bramki. Pozdrawiam.
20:36admin
W drugiej połowie drużyną lepszą byli piłkarze SEMP-a. Nie wykorzystali jednak kilku dogodnych sytuacji, co zemściło się stratą bramki. Na uwagę zasługuje fakt, iż w drużynie Żyrardowianki w 2 połowie grało kilku młodych zawodników z rocznika 98'
20:24admin
Dołączamy do zaproszenia, zachęcamy jednocześnie innych do zakładania kont i prowadzenia swoich relacji! :)
20:22ozek
Zapraszam jutro do śledzenia relacji ze sparingu Olimpii Grudziądz !
20:07~adek
To wielkie brawa dla SEMP-a. Remis do przerwy z trzecioligowcem!
20:01admin
Pierwszą połowę grał właściwie I-szy skład. W drugiej połowie nastąpiło 9 zmian
19:53~adek
Żyrka gra pierwszym składem, czy raczej występują zawodnicy z rezerw?
19:51admin
'46: Po chwili przerwy rozpoczęła się 2 połowa. Odnośnie składów, w tego typu meczach sparingowych odpuszczamy temat ograniczając się do strzelców bramek. Spowodowane jest to głównie zamieszaniem ze składami, a w tym przypadku dochodzą mało dogodne warunki atmosferyczne do notowania i pisania plus "średnie" zainteresowanie meczem
19:47admin
Piersza połowa pod znakiem lekkiej przewagi drużyny z Żyrardowa. Nie przełożyło się to jednak na jakiekolwiek groźne sytuacje bramkowe.
19:46~cieply
jakie sklady ?
19:15admin
'16: Mecz rozgrywany w ciężkich warunkach, przy niskiej temperaturze i padającym śniegu