Widzowie: ?
Odsłon: 2366
Sędziowie: brak danych

15:00Nikt
Co do gry pogoni. Jeżeli bramkarz jest najlepszym zawodnikiem na placu to nie da sie wygrać meczu. To wystarczy za komentarz do dzisiejszej postawy zawodników Pogoni. Piaseczno dużo walki ambicji
14:40~Aaa
Pięknie Piaseczno, nie zmarnujcie tego! ;)
14:40Nikt
Żółta Małkowski
14:39Nikt
1-3 Krupnik. Pogon rozlepiania jak dzieci i strzał z 10 metrów.
14:27Nikt
0-2 Szewczyk. Zawodnik Piaseczna mija po lewej stronie zawodników Pogoni dogrywa do tyłu do wbiegającego zawodnika ktory uderza z polankarnego nie do obrony
14:14Nikt
0-1 Krupnik. Bramkarz Pogoni po rogu piąstkuje piłkę za pole karne a zawodnik Gości uderza za pola karnego z woleja nie do obrony
14:06Nikt
47 minuta strzał Piaseczna za pola karnego i ponownie Bramkarz pogoni ratuje zespół przed stratą bramki.
14:06Nikt
46 minuta i sytuacja bramkowa Piaseczna. Strzał za pola karnego fantastycznie broni bramkarz Pogoni. Dobitka Niecelna z 3 metrów
14:03Nikt
Zaczęli II połowę
13:49Nikt
Pierwsza połowa bardzo słaba tak w wykonaniu Gości jak i Gospodarzy.
13:29Nikt
Pierwsza 100 Pogoni. Krajewski wychodzi sam na sam i przenosi piłkę nad bramką. Mógł zrobić wszystko
13:03RegioWyniki
Zmiana wyniku 0:1 w meczu Znicz II Pruszków - Pilica Białobrzegi
13:02Nikt
Zaczęli
12:44szydlowianka1946.pl
Piaseczno: Wąszewski - Michalak, Majewski, Doliński, Szewczyk, Krupnik, Oleksiak, Ziemnicki, Witkowski, M. Majewski, Jadacki
12:43szydlowianka1946.pl
Pogoń: Folc - Czarnecki, Kołaczek, Enow, Strzałkowski, Kołodziejski, Kamiński, Małkowski, Panufnik, Kucharczyk, Krajewski