z gwiazdami z ostrołeki którzy pajacują na kazdym kroku choć są wyjatki w młodych
19:33~deco
łohoho a ile było gadania ze bedzie paru ludzi z pierwszej ze Dossa zagra i w ogole a tu młodziez się rozprawiła
13:46admin
Koniec spotkania. W drugiej połowie Legia poprawiła skuteczność i pewnie wygrała to spotkanie. Gdyby nie fatalne pudła w pierwszej części gry, wynik mógł być dużo bardziej okazały
13:38Boxiu
o wow
13:33~oka
Nie ma sprawy :)
13:31admin
@oka dzieki za zwrocenie uwagi, będę pamiętał a poprzednie wpisy poprawię ;)
13:26admin
'72: Piłkarze Legii w drugiej połowie są zdecydowanie skuteczniejsi, obraz gry zmienił się niewiele
13:19admin
'63: Druga bramka dla Legii padła po błędzie bramkarza Narwi, który wypiąstkował piłkę wprost w zawodnika gospodarzy
13:13admin
'60: Szykują się kolejne zmiany w drużynie gości
13:09admin
'55: Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, w małym zamieszaniu w polu karnym, Czarnecki strzela głową i doprowadza do wyrównania
13:08admin
'54: Obraz gry w drugiej połowie zmienił się niewiele. To drużyna Legii Warszawa prowadzi grę
12:57admin
Trener Magiera zmienia całą 11-tkę, która rozpoczęła to spotkanie
12:57admin
W drugiej połowie w drużynie Legii ujrzymy 11 nowych zawodników
12:54admin
Pierwsza połowa kończy się szczęśliwym prowadzeniem gości, którzy tylko dzięki fatalnej skuteczności piłkarzy Legii i doskonałej postawie swojego bramkarza, zawdzięczają to, że ich konto jest ciągle czyste
12:54RegioWyniki
Zmiana wyniku 1:0 w meczu Błonianka Błonie - AMT Nowa Wieś
12:51admin
W ostatniej akcji pierwszej połowy, w kuriozalnej sytuacji po błędzie bramkarza, piłka zostaje nastrzelona na napastnika Narwi, spada tuż przed linią bramkową i Dzwonkowskiemu nie pozostaje nic innego jak skierować ją do pustej bramki! 0-1 !
12:50Normalny
Brawo za charakter.
12:49~borys_hej
HEHE BRAWO NAREW
12:41admin
'36: W ostatniej chwili tuż przed pustą bramką, jeden z obrońców Narwi blokuje strzał zawodnika Legii, kolejna doskonała okazja zmarnowana przez piłkarzy z Warszawy
12:39admin
'34: Kolejna doskonała interwencja Łyzińskiego, który po raz drugi wychodzi zwycięzko w sytuacji sam na sam z zawodnikami Legii
12:30~borys_hej
a Narew dokonała w tym okienku jakichś transferów?
12:30admin
'26: Najlepsza sytuacja dla gospodarzy, zamykający akcję jeden z zawodników Legii, z 2 metrów nie trafił w światło bramki