punkty: 955
stadion - brak danych
Odsłon: 773

13:41zbikz
Koniec spotkania, w którym Znicz po słabym spotkaniu remisuje 1:1 (0:1) z Promieniem Mońki.
13:40zbikz
Kolejne zmiany w zespole Znicza na boisku pojawili się A. Radzikowski, Ł. Maciejewski, A. Lipowski,
12:56zbikz
Zmiany w zespole Znicza, za A. Lipowskiego, M. Świderskiego i K. Radzikowskiego po przerwie na boisku pojawili się: Szymon Tuttas, Konread Romachów, Sebastian Zaczkowski
12:48zbikz
Koniec pierwszej połowy. Po słabej grze przegrywamy 0:1.
12:39zbikz
No istało się w 36 minucie tracimy bramkę i przegrywamy 0:1.
12:34RegioWyniki
Zmiana wyniku 7:1 w meczu MZKS Alwernia - Nadwiślanin Gromiec
12:34zbikz
W 30min dwie zmiany w Zniczu za Melkę wszedł Janik a za D. Świderskiego Paweł Adamiec. W pierwszych 30 minutach dwóch 100% sytuacji nie wykorzystali: D. Świderski i K. Radzikowski.
12:19zbikz
W pierwszych 15 min mecz ogólnie wyrównany.
12:02zbikz
'1: Sędzia dał sygnał do rozpoczęcia gry.
12:01zbikz
Znicz w pomarańczowych trykotach, Promień na seledynowo. Zespoły są już na boisku, gotowe do rozpoczęcia gry.
11:54zbikz
Masłowski, Denetr, Lipowski, Lutrzykowski, Gryko, Butkiewicz, Falkowski, Świderski M, Melka, Radzikowski, Świderski D.
11:52zbikz
Znamy już skład w jakim Znicz rozpocznie dzisiejszy mecz.
11:03zbikz
Zawodnicy Znicza zameldowali się w Łomży za ok. godzinę rozpocznie się mecz z Promieniem Mońki. Warunki do gry bardzo dobre.