2:0 KONIEC MECZU
16:48~gramy
nie jest źle 5 miejsce będzie,teraz kolejny trudny mecz e beniaminkiem z Żabna
16:48ziemniaczek
87 min za komentowanie decyzji sędziego Zachariasz Piotr otrzymuje żółtko
16:46~gramy
teraz grają chyba puchar w środku tygodnia
16:43~gramy
oszczędzają siły na następny mecz
16:42ziemniaczek
81 min z boiska wieje nudą , gospodarze już nie atakują a goście do ataków się nie kwapią. Najlepiej by było by mecz się już zakończył :)
16:40~gramy
kurcze,szkoda tych straconych punktów bo byłaby czołówka tabeli
16:29ziemniaczek
69 min Poprad z Rytra cofnął się natomiast Poprad z Muszyny jakby usatysfakcjonowany prowadzeniem 2:0 nie kwapią się do ataków
16:17ziemniaczek
to przesada zresztą w ocenie kibiców tak samo. Tak więc troszkę kontrowersji w tym spotkaniu ale sytuacji to nie zmieni że piłkarze z Rytra od 55 min grają w 10.
16:16ziemniaczek
55 min czerwona kartka dla zawodnika z Rytra moim zdaniem niesłuszna , zawodnik z Rytra w zupełnie nie groźne sytuacji zachaczył od tyłu gracza Popradu owszem żółtko się należało ale czerwona to
15:56ziemniaczek
ALE CHWAŁA IM ZA TO ŻE NIE PRZYJECHALI MUROWAĆ BRAMKI
15:55ziemniaczek
PO 45 MIN POPRAD Z MUSZYNY PROWADZI ZASŁUŻENIE 2:0 GOŚCIE Z RYTRA OSTRO ZACZĘLI MECZ I W MIARĘ UPŁYWU CZASU GRY SŁABLI
15:51RegioWyniki
15:48ziemniaczek
42 min i Poprad z Muszyny przeważa sprawia wrażenie drużyny dojrzalszej i przy odrobinie szczęścia mógł już prowadzić wyżej.
15:38ziemniaczek
i mamy 2:0
15:37ziemniaczek
31min kontra po nie udanej akcji Rytra i Podgórniak po samotnym rajdzie pakuje piłkę do bramki
15:35ziemniaczek
30 min trwa seria 3 rzutów rożnych dla Poprad Rytro
15:34ziemniaczek
28 min Jakub Filip (Poprad Rytro) miał wymarzona sytuację z okolic 10 m ale trafia w tywala.
15:33ziemniaczek
27 min Poprad Muszyna przejął inicjatywę w tym meczu coraz groźniejsze ataki przyniosły narażone efekt w postaci jednej bramki
15:31ziemniaczek
25 min Polański z kąta z ok 9 m uderza ale bramkarz Ryta paruje piłkę na rzut rożny
15:23~gramy
dobrze się zaczyna
15:22ziemniaczek
17 min i 1:0 akcja z prawej strony Wilk minął dwóch rywali dośrodkował w pole karne wprost do Tomasza Bomby a ten płaskim strzałem pakuje piłkę do bramki
15:21ziemniaczek
15 min po pierwszych minutach ataków obu drużyn gra się uspokoiła
15:15~gramy
z tuchowią też teoretycznie powinniśmy wygrać a skończyło się remisem
15:13~gramy
nie będzie to łatwy mecz przydałoby się dobrze w niego wejść najlepiej zdobywając bramkę
15:12~gramy
luk
15:11ziemniaczek
6 min rzut wolny z ok 25 m ale strzał niecelny.
15:09ziemniaczek
3 min i teraz Poprad znakomita sytuacja ale Wilk zamiast uderzać próbował podawać na drugą stronę.
15:06ziemniaczek
2 min już groźna kontra gości ale strzał niecelny