17:52ziemniaczek
POPRAD - POLAN 0:0
17:51ziemniaczek
Koniec meczu
93 min rzut rożny dla Popradu
17:49ziemniaczek
Pogramy jeszcze 3 minuty
17:45ziemniaczek
87 min Bigos za faul taktyczny otrzymuje żółtko
17:44ziemniaczek
84 min kolejna kontrowersja w tym razem w polu karnym gości faulowany był Tokarz (Poprad) wędzona spotkania nie wzruszona
17:35ziemniaczek
76 min Orzechowski strzela głową z 5 m minimalnie niecelnie
17:26ziemniaczek
67 min gra się nam zaostrza Jachym żółta kartka
17:12ziemniaczek
53 min Polan od początku drugiej połowy ciśnie zawodnicy Popradu nie mogą wyjść z własnej połowy.
17:11ziemniaczek
50 min centro strzał Frąca( Polan) z ponad 25 m i piłka stępluje poprzeczkę
16:51ziemniaczek
PO 45 MIN 0:0 ALE TRZEBA PRZYZNAĆ ZE WSKAZANIEM NA GOSCI. ZAWODNICY POLANU ŻABNO MAJĄ PRZEWAGĘ I POTRAFILI STWORZYC GROZNE SYTUACJE.
16:49RegioWyniki
16:49ziemniaczek
45min POPRAD 2 połowę będzie grał w 10 za głupią pyskówki został ukarany drugim żółtkiem a w konsekwencji czerwoną kartką .
16:47ziemniaczek
44 min Chochorowski z Porady został ukarany żółtkiem za faul taktyczny.
16:46ziemniaczek
44 min za krytykowanie pani arbiter trener Polanu został ukarany żółta kartką
16:42ziemniaczek
41 min kontrowersyjna sytuacja przed polem karnym Popradu wychodzącego sam na sam zawodnika faulował jeden z gospodarzy ale pani arbiter spotkania pozostała nie wzruszona.
16:37ziemniaczek
36 min Łoś Paweł ukarany żółtkiem za nie prawidłowy wślizg w nogi zawodnika Popradu.
16:30ziemniaczek
29 min Radom Łukasz dostał znakomite podanie w pole karne oddał strzał z ok 13 m minimalnie nie celnie.
16:27ziemniaczek
Strzał po ziemi ale zbyt lekki i bramkarz Polanu spokojnie łapie piłkę
25 min będzie groźnie pod bramką Żabna rzut wolny okolice 25 m
16:22ziemniaczek
19 min po przewadze Polanu Żabno gra się nieco wyrównała , teraz częściej przy piłce gospodarze. A goście wycofali się i czekają na kontry.
16:12ziemniaczek
9 minuta Polan Żabno rozpoczął z dużym animuszem miał już jedną sytuację bramkową po błędzie obrońcy Popradu
15:43ziemniaczek