Widzowie: ?
Odsłon: 1241
Sędziowie: Paweł Roguski - sędzia główny

14:07rozniat
Drugą połowę przedłużył jedynie o trzy minuty, pomimo ośmiu żółtych, dwóch czerwonych kartek i czterech goli.
13:56darq
Tydzień temu ten sędzia sędziował mecz Wkra Pomiechówek - Wicher Kobyłka w A klasie i drugą połowę przedłużył o 6 minut a zakończył po 8 :D A nie działo się nic takiego...
13:03rozniat
Dziękuję za uwagę i zapraszam na moje kolejne relacje :)
13:02rozniat
Mecz kończy się zasłużonym remisem. Drużyny stworzyły bardzo ciekawe widowisko, w którym aż trzy z czterech bramek padły z rzutów karnych. W tym miejscu chciałbym niestety odnieść się do bardzo złej pracy sędziego, który podejmował wiele kontrowersyjnych decyzji, krzywdząc kilkukrotnie gospodarzy. Na szczęście sam wynik spotkania jest według mnie sprawiedliwy.
12:56rozniat
'90 : Bramka w ostatniej akcji meczu po wielkim zamieszaniu podbramkowym. 2:2
12:50rozniat
'90: Sędzia dolicza trzy minuty.
12:49rozniat
'89: Bramkarz gospodarzy za protesty otrzymał czerwoną kartkę.
'88: Skandaliczne zachowanie sędziego. Piłkarz gości zatrzymał się przed karnym, ale sędzia tego nie zobaczył i uznał gola. 1:2
12:47rozniat
'87: Kolejny karny. Zawodnik gospodarzy dotknął piłkę ręką w polu karnym.
12:45RegioWyniki
Zmiana wyniku 2:0 w meczu LKS Chlebnia - Naprzód Stare Babice
12:42rozniat
'82: Piękne dośrodkowanie i napastnik Przyszłości zatrzymany przez bramkarza.
12:40RegioWyniki
Zmiana wyniku 1:0 w meczu LKS Chlebnia - Naprzód Stare Babice
12:39rozniat
'78: Setka dla Przyszłości, jednak napastnik fatalnie pudłuje.
12:36rozniat
'76: Dobra akcja gości. Strzał jednak mija bramkę Przyszłości.
12:33rozniat
'73: Pewny strzał napastnika gości. 1:1
12:31rozniat
'71: Karny dla Błękitnych i czerwona kartka dla zawodnika Przyszłości.
12:29rozniat
'69: Kartka dla zawodnika gospodarzy za faul.
12:27rozniat
'66: Kartka dla gracza gości za dyskusje.
12:26rozniat
'65: Dobra próba napastnika Przyszłości, ale strzał z dystansu mija słupek bramki
12:22rozniat
'62: Napastnik gospodarzy sam na sam z bramkarzem, ale kapitalnie interweniuje golkiper z Korytowa.
12:22RegioWyniki
Zmiana wyniku 0:1 w meczu Józefovia Józefów - Grom Warszawa
12:21rozniat
'60: Bardzo groźna kontra Przyszłości powstrzymana faulem piłkarza Błękitnych. Gracz gości ukarany kartką.
12:17rozniat
'57: Żółta kartka dla piłkarza Przyszłości za faul przy próbie wyprowadzenia kontrataku.
12:14rozniat
'54: Pewny strzał napastnika Przyszłości i 1:0.
12:13rozniat
'52: Karny dla gospodarzy. Obrońca Błękitnych zagrał ręką we własnym polu karnym.
12:07rozniat
'46: Świetna okazja dla Przyszłości w 25 sekundzie drugiej połowy. Napastnik gospodarzy pudłuje jednak z bliskiej odległości.
11:54rozniat
Koniec pierwszej, bezbramkowej połowy. Jesteśmy świadkami zaciętego meczu z dobrymi sytuacjami na strzelenie gola. Szczególnie dobrze prezentują się goście z Korytowa, którzy z przebiegu gry są ekipą groźniejszą. Liczymy na równie duże emocje po przerwie.
11:51RegioWyniki
11:49rozniat
'45 : Sędzia doliczy trzy minuty do regulaminowego czasu gry.
11:43rozniat
'39: Uraz bramkarza gospodarzy. Miejmy nadzieję, że wróci do gry, bo na ławce gospodarzy nie ma rezerwowego golkipera.