Sędziowie: brak danych

21:35Maxxey
I to już koniec. Dziękuję za uwagę i do usłyszenia!
21:33Maxxey
'93: Mateusz Jajkowski opuścił boisko, w jego miejsce Szymon Jajkowski. GKS Wikielec już raczej nie wypuści tej wygranej z rąk.
21:32Maxxey
'92: Daniel Mlonek (Sokół) upomniany żółtym kartonikiem.
21:31Maxxey
'91: Dwa rzuty rożne dla Sokoła. Już łącznie dziewięć.
21:30Maxxey
'90: Doliczone cztery minuty do regulaminowego czasu.
21:29Maxxey
Jeszcze jedna zmiana w zespole gości. Na placu gry Kamil Tomczyk. Zastąpił Cezarego Nowińskiego.
21:28Maxxey
'88: Kolejny żółty kartonik - Hubert Otręba (Sokół).
21:27Maxxey
'87: Żółta kartka dla Arkadiusza Kucińskiego (Sokół).
21:24Maxxey
Chyba pogodził się już z porażką, a nawet ewentualną utratą posady w Ostródzie.
21:24Maxxey
'84: Korner numer 7 dla gospodarzy. Zdegustowany postawą swoich graczy Sławomir Majak już nawet nie wychodzi z trenerskiego boksu.
21:23Maxxey
'83: Druga żółta kartka. Upomniany nią Piotr Kacperek (GKS Wikielec).
21:20Maxxey
Goście bardzo umiejętnie się bronią.
21:20Maxxey
'80: Do końca dziesięć minut. GKS Wikielec bliski sprawienia dużej niespodzianki.
21:16Maxxey
'76: Na boisku weteran Remigiusz Sobociński, zastąpił on Adriana Płoskiego.
21:15Maxxey
'75: Sędzia jednak ma przy sobie kartki. Pierwszy żółty kartonik w zespole gości.
21:14Maxxey
'74: Nic, kompletnie nic się nie dzieje na boisku. Kibice żądają dymisji Sławomira Majaka.
21:08Maxxey
'68: Czwarta zmiana w Sokole. Boisko opuścił Arkadiusz Gajewski, a w jego miejsce wszedł Kamil Smyt.
21:06Maxxey
'66: I szósty rożny. Jednak w piłce nożnej liczą się bramki. A w tym elemencie - 2:0 prowadzi GKS Wikielec.
21:04Maxxey
'64: Kolejny róg, już piąty, dla Sokoła.
21:03Maxxey
'63: Traci punkty RTS Widzew Łódź. Zremisował tylko z Huraganem Kaczkanem Morąg 1:1.
20:58Maxxey
'59: Czwarty rzut rożny dla gospodarzy.
20:58Maxxey
'58: Słupek! Bliski kontaktowego gola był Sokół!
20:58Maxxey
'58: Trzecia zmiana w Sokole. Opuścił boisko Marcin Kajca, a jego miejsce wszedł Adam Wolak.
20:54Maxxey
'54: Trzeci rzut rożny dla Sokoła i znów nic z tego. Kibice coraz głośniej domagają się od drużyny z Ostródy lepszej gry.
20:49Maxxey
'49: Sokół grać, k... - kibice domagają się od piłkarzy z Ostródy lepszej gry.
20:47Maxxey
'47: Od razu Sokół mocno zaatakował, a GKS Wikielec broni się teraz całym zespołem.
20:43Maxxey
Podwójna zmiana w Sokole. Za chwilę początek drugiej połowy meczu.
20:30Maxxey
Koniec pierwszej połowy, jak na razie fatalna gra Sokoła, który zasłużenie przegrywa z GKS Wikielec 0:2.
20:29RegioWyniki
20:27Maxxey
'42: Drugi rzut rożny dla Sokoła.