dzięki za relację
15:57~qwerty
Znicz niczym Wisła :) ten punkt trzeba szanować, oby takie podniesienie się Znicza było jakimś pozytywnym impulsem
15:54zbikz
Znicz w dramatycznych okolicznościach ratuje remis i jeden punkt wraca do Białej Piskiej. Relację ze spotkania śledziło 35 osób. Dziękujemy i do zobaczenia w sobotę na meczu ze Startem Działdowo.
15:50zbikz
Jeszcze jedna akcja naszego zespołu i sędzia kończy spotkanie
15:50~kibic-znicz
Jeszcze jeden :)
15:49zbikz
Strzelał Mateusz Kierznowski , bramkarz pluje piłkę przed siebie i Szymon Tuttas daje nam remis
15:40zbikz
Michał Świderski minimalnie chybia celu, było blisko.
15:32zbikz
Szymon Tuttas strzela bramkę kontaktową dla Znicza. Już tylko 2:1. W międzyczasie zmiana w naszym zespole za Gryko wchodzi Kosakowski
15:31~kibic-znicz
Brawo! Panowie walczymy
15:30zbikz
2:0 dla gospodarzy stawia nasz zespół przed trudnym zadaniem. W tej chwili nie ma już czego bronić ale zobaczymy jeszcze
15:28zbikz
Kolejna bramka dla Narewki
15:26zbikz
Gra prezentowana przez zespół Znicza nie napawa optymizmem. Z taką grą będzie ciężko o wywiezienie chociaż jednego punktu.
15:24zbikz
Po zdobyciu bramki stronądominująca dalej jest zespół Narewki. Zmiana w naszym zespole ZaK. Radzikowskiego wchodzi Sz. Tuttas
15:12zbikz
Po rzucie rożnym, przy biernej postawie naszych obrońców zawodnik Narewki umieszcza piłkę głową w naszej bramce.
15:12~kibic-znicz
Znów przegrywają ;/
15:00zbikz
Po przerwie w zespole Znicza w miejsce Daniela Świderskiego pojawi się Michał Świderski. Drugą połowę rozpocznie nasz zespół.
14:46zbikz
Zakończyła się pierwsza część meczu. Wynik 0:0, przewaga w pierwszej części meczu należała do gospodarzy, którzy byli prowadzącą grę.
14:44RegioWyniki
14:41zbikz
W Warszawie Wisła podnosi się z kolan, przegrywając 2:0 w dziesięciu po kapitalnym wykonaniu rzutu wolnego przez Semira Stilica doprowadza do remisu 2:2
14:22zbikz
Po rzucie rożnym groźnie pod naszą bramką ale wychodzimy z opresji.
14:21zbikz
Po 20 minutach gry stroną dominującą w meczu jest zespół z Narewki.
13:59zbikz