Podlasie zagrało bardzo ambitnie, walecznie ale widocznie grając z Wólczanką było to zdecydowanie za mało.
Kibice nieobecni na stadionie powinni żałować, ponieważ gracze zafundowali nam niezłe widowisko !
Sędzia Sebastian Godek zakończył spotkanie.
19:02AC_Milanista
Bramkę na 2:3 zdobył Volodymyr Khorolskyi a na 2:4 - Mateusz Jurczak.
Ostatnie dwie bramki zdobyli rezerwowi Wólczanki.
19:01AC_Milanista
'102: Oczywiście sędzia nie doliczył aż 10 minut ( jak już wspomnieliśmy, opętały nas błędy techniczne).
18:59AC_Milanista
'98: Z powodu tych emocji nie nadążamy z wyznaczaniem strzelców bramek.
'97: Bramka na 2:3 sprawiła, że gracze w zielonych strojach byli w szoku a to wykorzystała Wólczanka błyskawicznie.
18:58AC_Milanista
Podlasie na kolanach !
18:55AC_Milanista
Wólczanka pokazuje, że w końcówkach to oni są górą !
'93: Coś nieprawdopodobnego !!
18:54AC_Milanista
'92: Przed chwilą zakończył się mecz w Jarosławiu, gdzie JKS pokonał MKS Trzebinię 2:0.
18:52AC_Milanista
Robi się arcyciekawie, czy możemy spodziewać się decyującego ciosu któregoś z zespołu ?
18:51AC_Milanista
'90: Wprowadzony w II połowie rezerwowy Podlasia zdobywa bramkę dającą wyrównanie.
18:50AC_Milanista
'89: Wólczanka czekała, czekała i się nie doczekała !
18:49AC_Milanista
'88: Goool dla Podlasia !
'87: Podlasie w natarciu, Wólczanka czeka na zabójczy kontratak.
18:47AC_Milanista
'86: Wchodzimy w decydującą fazę meczu.
18:43AC_Milanista
'81: Częste przerwy w grze sprawią zapewne, że sędzia przedłuży spotkanie nawet o 5 minut.
18:39AC_Milanista
'77: Z racji rozbieżności czasowej, spowodowanej przez błędy techniczne (wspomnieliśmy o tym w trakcie przerwy). Nie będziemy podawać zmian oraz zawodników ukaranych żółtą kartką po to by nie wprowadzać nikogo w błąd.
18:36AC_Milanista
'75: Drużyna z Białej Podlaskiej coraz śmielej zaczyna rozgrywać.
18:33AC_Milanista
'71: Na murawie leży jeden z zawodników Podlasia. Przy okazji informujemy o pozostałych spotkaniach, które dzisiaj się obędą. O godzinie 19:00 Motor podejmuje Wisłę Sandomierz a pół godziny później KSZO zagra z Avią.
18:30AC_Milanista
'68: Chwilowo spokojniejszy fragment spotkania.
18:25AC_Milanista
'64: Wólczanka zdaje się być lekko zaskoczona przebiegiem sytuacji a to może doprowadzić do wyrównania stanu meczu.
18:23AC_Milanista
'61: Wielka mobilizacja w szeragach Podlasia, z minuty na minutę jest coraz ciekawiej.