Widzowie: ?
Odsłon: 1388
Sędziowie: brak danych

12:54Maxxey
'94: I to już koniec nadziei Przemszy. Szombierki dobiły rywala po strzale Przemysława Sawickiego.
12:50RegioWyniki
Zmiana wyniku 0:1 w meczu Górnik Piaski - Sarmacja Będzin
12:49Maxxey
'89: A teraz Szombierki - Remigiusz Malicki i to goście są bliscy wygranej!
12:46Maxxey
'86: Ale nam się w końcówce zrobił mecz. Atak Przemszy i blisko byli gospodarze gola na 3:2!
12:45Maxxey
Remis po skutecznej jedenastce Jakuba Stefaniaka!
12:44Maxxey
'84: Karny dla Szombierek!
12:43Maxxey
Przemsza odwróciła mecz. Piękny strzał Romana Terbalyana i mamy 2:1 dla gospodarzy.
12:35Maxxey
'76: Kontuzjowany w zespole Przemszy Kamil Popowicz. Kwadrans do końca spotkania.
12:13Maxxey
'53: Jest gol. Bramkarza Szombierek pokonał Andrzej Setlak.
12:12Maxxey
'52: Od początku drugiej połowy atakuje Przemsza, ale jak na razie prowadzi tylko w rzutach rożnych - 3:1.
11:50Maxxey
W tym momencie sędzia zakończył pierwszą połowę. Prowadzą Szombierki, po trafieniu Gaspara Bomby.
11:49RegioWyniki
11:29Maxxey
'25: Mogło być 2:0 dla Szombierek, ale strzał Jakub Borowskiego został zablokowany.
11:26Maxxey
'22: Rzut rożny dla gospodarzy.
11:23Maxxey
'19: Przemsza rzuciła się do ataków.
11:22Maxxey
Prowadzenie objął dawny mistrz Polski. Bramkę dla Szombierek strzelił Gaspar Bomba.
11:19Maxxey
'16: Po kwadransie gry mamy bezbramkowy remis.
11:11Maxxey
'7: Próbował Andrzej Setlak (Przemsza), ale także niecelnie. Szybkie tempo meczu od pierwszej jego minuty.
11:06Maxxey
'2: Pierwszy strzał na bramkę Bartłomieja Gwiaździńskiego (Szombierki) okazał się minimalnie niecelny.