'76: Niewiele dzieje się na boisku. Polonia próbuje, ale Sokół bardzo dobrze się broni.
'60: Kwadrans drugiej połowy za nami - Sokół utrzymuje dwubramkowe prowadzenie.
18:10RegioWyniki
Zmiana wyniku 1:1 w meczu Ursus Warszawa - Olimpia Zambrów
17:48RegioWyniki
17:48Maxxey
'47: Trzy żółte kartki dla Polonii w ciągu zaledwie dwóch minut. Czarne Koszule muszą uważać, grają przecież już w dziesiątkę.
17:40Maxxey
'39: Sokół prowadzi już 2:0. Bramkarza Polonii pokonał najskuteczniejszy strzelec tej drużyny Dawid Cempa.
17:31Maxxey
'30: Gra się trochę uspokoiła, Sokół zdaje się kontrolować wydarzenia na boisku.
17:19Maxxey
'19: Boisko opuścił Arkadiusz Zajączkowski.
17:19Maxxey
'18: Polonia zagra w osłabieniu. Szybka kontra Sokoła przerwana tuż przed polem karnym. Sędzia nie miał skrupułów i pokazał czerwony kartonik.
17:16Maxxey
Za nami kwadrans spotkania. Jak na razie dużo lepsi podopieczni Sławomira Majaka.
17:16Maxxey
'15: Na listę strzelców wpisał się Jakub Rogalski.
17:14Maxxey
'13: I jest gol dla Sokoła Aleksandrów. Już wcześniej pachniało bramką, kiedy w poprzeczkę uderzył z dystansu Michał Miller.
17:08RegioWyniki
Zmiana wyniku 0:1 w meczu Ursus Warszawa - Olimpia Zambrów
17:06Maxxey
'5: Pierwszy rzut rożny dla Sokoła Aleksandrów.
16:56~snax