Odsłon: 1651
Sędziowie: Wilk oraz Babula i M.Wąchadło (KS Mielec)

17:26chester
I mecz kończy się podziałem punktow
Fantastyczna robinsona Mączki sprawia że piłka po strzale głową Klimka nie wpada do siatki i mecz
17:24~Kibic75
Miastowy jesli chodzi o V lige i w dol trener gowno zrobi:)to od zawodnikow zalezy
17:22~miastowy
Już najwyższy czas podziękować trenerowi.
17:19chester
'90 : 3 minuty doliczone
17:14~szambojestslaby
Iks de
17:13chester
'85: Wisłok nie składa broni. Mączka z trudem broni strzał Palysa
'85: okres fajnej gry Wisłoka bez zdobycia bramki. Jedno udane wyjście Orła i... mamy remis 2-2 :(
17:13~Kibic75
Czworto liga czworto liga w strzy-zo-wie!!!
17:10chester
'81: seryjnie marnuje Wisłok sytuacje. Tym razem Pałys zbyt wygodnil się do linii i z ostrego kąta strzelił obok slupka
17:09chester
'80: SZYMEK Margański mógł to chyba lepiej pocelowac, dużo czasu bez obrońcy, lecz strzał z 16m nad poprzeczka
16:56chester
'68: to powinna być bramka dla Wisłoka. Grodzki znakomicie wypuszczyny "w uliczkę" przez Pałysa, lecz mając przed sobą tylko bramkarza trafił w boczną siatkę jego bramki
16:55chester
'66: okres "szarpanej" gry z obu stron, choć to podopieczni Andrzeja Paszka goszczą częściej na połowie rywala
16:51chester
'63: Grodzki próbował technicznego strządu z dystansu i niewiele się pomylil
16:37chester
dośrodkowanie Pałysa z kornera i Mączka z najwyższym trudem broni strzał głową Włodyki
'49: interweniujący obrońca Orla omal nie skierował piłki do własnej bramki, mamy rzut rożny
16:36chester
'47: minęło zaledwie 49 sekund drugiej połowy, a Kamil Draga zdążył zatańczyć "krakowiaka" z obrońcami, i ze stoickim spokojem skierować piłkę do bramki. Prowadzimy 2-1!!
16:33chester
'46: rozpoczęła się druga połowa
16:32chester
a obie drużyny wychodzą już po przerwie na boisko
dostępne jest już wyjściowe ustawienie gości, grających systemem 3-5-2
16:26chester
zakończyła się I połowa. remisowy wynik jest sprawiedliwy, choć obie druzyny powinny strzelic jeszcze po jednej bramce. jednak Rzeszutek nie trafil w bramke, zaś Pałys nieudanie próbował lobowac bramkarza
16:25~miastowy