Stadion im. Braci Gadajów
Tomaszów Mazowiecki, Nowowiejska 9/27
Widzowie: 400
Odsłon: 2179
Sędziowie: Przemysław Malinowski jako główny oraz Korneliusz Jędrysek i Karol Siemieniak (Mazowiecki ZPN).

12:50Maxxey
Dwie różne połowy obejrzeli dziś kibice w Tomaszowie. Pierwsza należała do gości, a druga zdecydowanie do Lechii.
12:49Maxxey
Mecz przedłużony o trzy minuty.
12:45Maxxey
'86: Jakub Rozwandowicz pozbawił chyba już szans gości na zdobycz punktową.
12:34Maxxey
'75: Jeszcze kwadrans regulaminowego czasu gry. Lechia wydaje się kontrolować mecz.
12:29Maxxey
Dwadzieścia minut do końca spotkania.
12:26Maxxey
Mirecki nie wykorzystał sytuacji sam na sam!
12:23Maxxey
'64: Lechia cały czas w natarciu. Pachnie kolejnymi bramkami dla gospodarzy.
12:14Maxxey
'55: Marcin Mirecki urwał się obrońcom gości i dośrodkował w pole karne. Lot piłki przeciął jeden z obrońców z Morąga i skierował ją do własnej bramki. 2:1.
12:10Maxxey
'51: Mogło być 2:1. Minimalnie pomylił się Marcin Mirecki.
12:06Maxxey
'47: Znakomity początek drugiej połowy dla Lechii. Łukasz Bocian nie dał żadnych szans bramkarzowi z Morąga. Lechia w natarciu.
12:02Maxxey
Za chwilę początek drugiej połowy. Obie drużyny bez zmian w składach.
12:01Maxxey
W odnośniku zdjęcie można zobaczyć moment strzelenia bramki przez drużynę gości.
11:48RegioWyniki
11:48Maxxey
Doliczony czas gry pierwszej połowy. Jak na razie bardzo dobra gra przyjezdnych. Lechia będzie miała problem aby uratować przynajmniej remis.
11:46Maxxey
Z linii bramkowej wybił Kamil Cyran.
11:45Maxxey
'42: Będzie szansa dla gości. Rzut wolny z narożnika pola karnego.
11:41Mario71
Nie jest 0:1
11:40~Xxx
To jest 1:0 czy nie?
11:40Mario71
Sokół wczoraj wymęczył 1:0 z beniaminkiem z Białej Piskiej , dziś Legionovia gra z Sulejówkiem , po zwycięstwie dwie drużyny
11:36Maxxey
Czy ta bramka rozbudzi Lechię? Huragan gra dziś bardzo mądrze, nie dając gospodarzom możliwości zbudowania sobie boiskowej przewagi.
11:34Mario71
Huragan jest w gazie po zwycięstwie w pucharze
11:33Maxxey
'31: Jest bramka dla gości. Pięknie wykonany rzut wolny i Mateusz Awdziewicz był bez szans.
11:29Maxxey
W odpowiedzi z trzydziestu metrów strzelał Mateusz Jajkowski. Minimalnie nad poprzeczką bramki Mateusza Awdziewicza.
11:29Mario71
do Tomaszowa przyjechali bohaterowie meczu PP z Zagłębie Lubin , pewnie drużyna gospodarzy ma to na uwadze , dlatego nie odkrywają się zbytnio
11:25Maxxey
Powinno być 1:0. Precyzyjny strzał Artura Golańskiego z rzutu wolnego w świetnym stylu obronił Mateusz Lawrenc.
11:24Maxxey
Rzut wolny z odległości około 20 metrów od bramki gości. Szansa dla Lechii.
11:23Maxxey