Boisko Gminne
Ruchna, 72
Widzowie: 60
Odsłon: 1076
Sędziowie: główny Paweł Księżopolski asystenci Kacper Marciniak i Cezary Anusiewicz

17:22RYWAL
Tak jak napisał Patryk pierwsza połowa pod dyktando Rywala:) w drugiej mecz wyrównany. Dapusyjemy kolejne 3 punkty. Pozdrowienia dla Gołąbka za walkę i powodzenia.
15:49~Panczo
Pierwsza połowa zdecydowana przewaga Rywala. W drugiej zaś Rywal oddał inicjatywę gościom
15:17~Panczo
Akcja gości zakończona niecelnym strzałem na pustą bramkę.
10:27RYWAL
Zapraszamy do śledzenia relacji. Czy Rywal pozostanie niepokonany na swoim obiekcie. Czy drużyna trenera Sobotki przedłuży serię zwycięstw i czy Rywal dalej będzie liderem okaże się już o 16. Zapraszamy również na stadion. Początek spotkania godz. 14:00.
15:51~snax