Sędziowie: Marcin Babiński oraz Karol Krzak i Paweł Połczyński (KS Mielec)

Chyba w przerwie zimowej trzeba bardzo duzych zmian
K...a znowu to samo w plecy
15:16chester
'90: 3 minuty doliczone przez sędziego
15:15chester
'88: w prostej wydawałoby się sytuacji nie potrafimy wyprowadzić piłki spod własnego pola karnego, przejmują ją przeciwnicy zaś przy strrzale Krzyśka Domino bramkarz gospodarzy nie miał nic do powiedzenia
15:01chester
'75: kwadrans przed końcem wydawało się że rajd Dominika Ferenca zakończy się sukcssem, jednak uwiklał się w drybling i odrońca odebrał mu piłkę
14:58chester
'71: coraz groźniejsze zapedy przyjezdnych, po rajdzie prawym skrzydłem i strzale z ostrego kąta musal się sporo nagimnastykować Zimny by obronić strzał
14:53chester
'66: po okresie przewagi Wisloka gra szybko się wyrownala, i toczy się głównie w środku pola. dużo walki, fauli, po prostu klasyczna "rąbanka"
14:41chester
'54: po przerwie gra toczy się głównie na połowie naszych gości, jednak z przewagi Wisłoka nic nie wynika
14:39chester
'53: zamieszanie w polu karnym Strugu po wrzutce Piechowiaka, ale w porę zażegnują niebezpieczeństwo obrońcy ekspediując piłkę poza linię bramkową
14:17chester
w innym meczu tej kolejki Strumyk Malawa zremisował z liderem z Głogowa Małopolskiego 3-3, choć jeszcze dwie minuty przed końcem Głogovia prowadziła dwoma bramkami
14:16chester
'42: po ciekawym początku od dluższego czasu z boiska wieje nudą
14:01~Xderjot
Patryk Ruszała do pierwszego składu!
13:58~angor
Jak Wislok przegra czego im nie zycze kazdy zawodnik powinnien do kasy klubowej wplacic 200 zl
13:57~michu6464
AAREK BAAAAL
13:56chester
@kazim5 na pewno znany Ci jest termin wyborów samorządowych ;)
13:53chester
'20: proba z dystanu Nizioła, lecz strzał kapitana gości mocno i na wiwat
13:50chester
kuriozalnie pierwszą bramkę straciliśmy w okresie prowadzenia gry. Niestety w wydawałoby się prostej sytuacji Mateusz Włodyka stracił piłkę w środku pola a kontra gości okazała się zabójcza
13:46chester
'12: mogło już być bardzo źle ale Artur Zimny fantastycznie broni rzut karny wykonywany przez Janika
13:43chester
'10: tracimy bramka za chwilę rzut karny dla tyczyy na