Sędziowie: Karandys - Szmejchel, Szułczyński

20:56~Live
Pan Waldemar : relacje: 666 - przypadek?
20:39admin
'75: Druga połowa już pod dyktando gospodarzy, którzy z każdą minutą mają coraz większą przewagę na boisku
20:25admin
'60: Szczęście po stronie Rozwoju, goście obijają poprzeczkę piłka po plecach bramkarza wychodzi w pole, gospodarzom w podobnej sytuacji wpada do bramki
20:23~fart
nie do konca tak - przede wszystkim odszedl stary trener ,a nowy dopiero sie uczu i ma trudnosci ze zrozumieniem , odeszlo 2 lub 3 zawodnikow
20:01~Nowy11
Widziałem Puznowkę na jednym meczu. Dużo młodych grą, a mało ze starego skladu
19:56~dejna
no to niezłe jaja, to może uda im się urwać chociaż punkt, to byłaby sensacja
19:55admin
Puznówka rozgrywa dziś bardzo dobre spotkanie, goście mieli kilka świetnych okazji na zdobycie bramki, jednego gola dla gości nie uznał sędzia odgwizdując spalonego
19:54RegioWyniki
19:54~fart
a z Polonią dadza maksa i WYGRAJĄ
19:52~fart
troche szczescia dla Puznowki - drużyny do bicia, wszyscy by chcieli zapakowac tuzin bramek
19:43~Arczi
No chyba żartujesz. To się nie dzieje na prawdę :). Czyżby przełamanie czerwonej latarni? ;)
19:41~Live
Puznówka prowadzi grę, Rozwój w niskim presingu.
19:36~Arczi
Ten mecz to wogole jest? Puznowka dojechała? Bo coś nie chce mi się wierzyć żeby w 30’ było nadal 0:0