0
-
2
koniec
Widzowie: ?
Odsłon: 1850
Odsłon: 1850
Sędziowie: brak danych
I połowa | ||
'12
Michalak Cezary
|
0 - 0 | |
Berliński Mariusz
'42
|
||
II połowa | ||
'46
Michalak Cezary (Koszela Michał)
|
0 - 2 | |
'46
Ziemnicki Kamil (Lewandowski Maciej)
|
||
Bobowski Bartłomiej
'48
|
||
'64
Lewandowski Maciej
|
||
'65
Bawolik Marcin (Diakite Ibrahim)
|
||
Siudak Kacper (Mich Marcel)
'70
|
||
Ćwil Tomasz
'72
|
||
'76
Kokot Bazyli (Szewczyk Adrian)
|
||
'80
Lewandowski Maciej
|
||
'80
Lewandowski Maciej
|
||
'81
Diakite Ibrahim (Morawski Patryk)
|
||
Wójcik Maciej
'83
|
||
Bobowski Bartłomiej (Kubat Olaf)
'87
|
||
'90
Wojtkielewicz Konrad
|
||
Wójcik Maciej (Mazurek Jakub)
'90+
|
||
Szelągowicz Karol (Keller Mateusz)
'90+
|
||
'90+
Cetra Dylan
|
||
Keller Mateusz
'90+
|
13:11~parodia
mazovia 1,10 kurs 1:1, piaseczno 1,20, i 0:2 haha dobre wałki13:11~parodia
to jest wyśmiech jak sobie dorabiają przed przerwą....12:47RegioWyniki
Zmiana wyniku 4:0 w meczu Błonianka Błonie - Pilica Białobrzegi12:46RegioWyniki
Zmiana wyniku 0:1 w meczu Perła Złotokłos - Radomiak II Radom12:27RegioWyniki
Zmiana wyniku 3:0 w meczu Błonianka Błonie - Pilica Białobrzegi12:25RegioWyniki
Zmiana wyniku 2:0 w meczu Błonianka Błonie - Pilica Białobrzegi11:48RegioWyniki
Nie polubiłeś jeszcze naszego profilu na facebooku? zrób to teraz - kliknij https://www.facebook.com/RegioWyniki11:44RegioWyniki
Zmiana wyniku 1:1 w meczu Energia Kozienice - KS Raszyn11:32RegioWyniki
Zmiana wyniku 0:1 w meczu Energia Kozienice - KS Raszyn11:24RegioWyniki
Zmiana wyniku 1:0 w meczu Błonianka Błonie - Pilica Białobrzegi11:07adi1910
ławka Sparty: 13. Mazurek, 8. Lubański, 22. Imiołek, 17. K. Szymański, 3. Mich, 9. Keller, 2. Kubat11:07adi1910
Sparta: 1. Przepiórka - 18. Siudak, 11. Ryś, 14. Szelągowicz, 6. M. Wójcik, 7. Sokół, 15. Berliński, 4. Ćwil, 20. Gajownik, 19. Domański, 10. B. Bobowski11:04adi1910
ławka Piaseczna: 12. Wąszewski, 8. Szewczyk, 11. B. Gołaszewski, 20. Diakite, 17. M. Lewandowski, 7. Koszela, 9. P. Morawski11:02adi1910
Piaseczno: 1. Drązikowski - 3. Kokot, 4. Michalak, 15. Ziemnicki, 18. Oleksiak, 19. Matulka, 10. Cetra, 5. Wojtkielewicz, 13. Orłowski, 16. Bawolik, 14. Obłuski20:37~snax
bedzie wynik i czas20:37~snax
bedzie relacja meczu20:37~snax
snaxKomentowanie dostępne po zalogowaniu.