Widzowie: 200
Odsłon: 2257
Sędziowie: Konrad Kolak (Stary Sącz)

17:58orleta1924
Ostatni gwizdek sędziego. Orlęta strzelają pierwszą bramkę w tej rundzie i zdobywają pierwszy punkt. Co ciekawe pierwsza połowa dużo lepsza w wykonaniu Orląt kończy się stratą gola, natomiast w drugiej połowie w okresie swojej przewagi bramkę traci Wólczanka. Mecz kończy się sprawiedliwym remisem.
17:39dedek
gramy do konca orlęta gramy do konca !!!
17:38RegioWyniki
Zmiana wyniku 2:0 w meczu Wiślanie Jaśkowice - Wisła Sandomierz
17:36orleta1924
'74: Trójkowa akcja Waniowskiego, Kiczuka i Kality, ten drugi dośrodkowuje wprost na głowę Kality który strzałem głową po rękach bramkarza umieszcza piłkę w siatce!
17:36RegioWyniki
Zmiana wyniku 3:2 w meczu Stal Rzeszów - Spartakus Daleszyce
17:33RegioWyniki
Zmiana wyniku 2:2 w meczu Stal Rzeszów - Spartakus Daleszyce
17:31RegioWyniki
Zmiana wyniku 1:0 w meczu Wiślanie Jaśkowice - Wisła Sandomierz
Zmiana wyniku 0:2 w meczu KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Podlasie Biała Podlaska
17:29RegioWyniki
Zmiana wyniku 1:0 w meczu Chełmianka Chełm - Soła Oświęcim
17:29orleta1924
Druga połowa zdecydowanie pod dyktando gospodarzy...
17:28orleta1924
'67: Kolejne groźne sytuacje pod bramką Nowackiego, tym razem Przewoźnik z kilku metrów strzela ponad bramką.
17:26RegioWyniki
Zmiana wyniku 2:1 w meczu Stal Rzeszów - Spartakus Daleszyce
17:23orleta1924
'61: Okazja na bramkę dla Wólczanki i kolejny raz groźnie było po wykonaniu rzutu rożnego. Kursa wybija piłkę, która spada pod nogi Burego a ten strzela z 16 metrów w poprzeczkę. Wólczanka atakuje coraz odważniej.
17:18orleta1924
'57: Pierwsza zmiana w drużynie Orląt, schodzi Karol Turek, w jego miejsce Tomasz Zaręba
17:14RegioWyniki
Zmiana wyniku 2:0 w meczu Stal Rzeszów - Spartakus Daleszyce
17:13orleta1924
'52: Strzał Ilczuka, bramkarz końcówką palców wybija piłkę na rzut rożny. Po stałym fragmencie gry bez zagrażenia
17:07orleta1924
'46: Zaczynamy drugą połowę. Jedna zmiana w drużynie gospodarzy, Orlęta w takim samym zestawieniu.
17:06RegioWyniki
16:57~Radzyn
A no to Szacunek
16:57orleta1924
Jest kilku najwierniejszych sympatyków Orląt, dzięki jednemu z nich - Adamowi Kułakowi jesteśmy w stanie prowadzić relację.
16:55~Radzyn
Gdzięś czytałem że to boisko jest w jakimś polu kukurydzy. Od nas pewnie też nikogo nie ma bo to kawał drogi i środek tygodnia
16:54~Radzyn
Aha rozumiem? A jak tam wogole w tej Wólce jest? Dużo ludzi na meczu? Jest zainteresowanie ?
16:52orleta1924
Doliczone minuty wynikały z kilku przerw w grze spowodowanych urazami zawodników i koniecznością udzielenia im pomocy medycznej.
16:51orleta1924
Pomimo przewagi i całkiem niezłej gry Orląt, to przeciwnicy w drugiej minucie doliczonego czasu gry strzelają bramkę.
16:50RegioWyniki