Stadion im. Krzysztofa Surlita
Zelów, Piotrkowska 55/57
Odsłon: 860

18:40Maxxey
'88: A jednak Pelikan II dokończy w jedenastu. Sebastian Gładki - rezerwowy bramkarz zastąpił Pytkowskiego.
18:33Maxxey
Do Zelowa jedzie karetka z Bełchatowa, a kontuzjowany piłkarz zniesiony został na noszach.
18:33Maxxey
'80: Pelikan już do końca będzie grał w dziesiątkę. Wykorzystał wcześniej dwie zmiany.
18:27Maxxey
'74: Adam Pytkowski doznał straszliwej kontuzji - otwarte złamanie nogi. Przerwa w grze.
18:04~kowal700
no dobra..wymietli...
18:03Maxxey
Tomasz Majsak i mamy 3:0!
18:01Maxxey
'48: Norbert Dregier podwyższył na 2:0. Włókniarz świetnie rozpoczął drugą połowę.
17:44RegioWyniki
17:42Maxxey
Tuż przed przerwą pięknym strzałem popisał się Norbert Dregier i piłka wylądowała w bramce. 1:0 dla Włókniarza.
17:41Maxxey
'43: Ależ to była okazja dla Pelikana II. Nad poprzeczką uderzył Adrian Musialik.
17:37~kowal700
zelów to ogarnie?...
17:25Maxxey
Blisko trafienia Norbert Dregier. Piłka poszybowała nad poprzeczką.
17:22Maxxey
'25: I czwarty...
17:22Maxxey
'24: Trzeci rzut rożny dla Włókniarza Zelów.
17:21~kowal700
dzięki za komentarz...
17:16Maxxey
'18: Włókniarz posiada przewagę, ale Pelikan II umiejętnie się broni.
17:08Maxxey
Na razie mecz wyrównany, chociaż zdecydowanym faworytem wydaje być się Włókniarz.
17:07Maxxey