17:03RegioWyniki
17:02kondzio
'61:
16:58kondzio
Inne wyniki:Leszno-Skalmierzyce 0:0 , Koło - Sawarzędz 0:1, Ostrovia - Kościan 1:1, Krobia - Trzcianka 0:2,Śmiłowo - Międzychód 5:3,Wągrowiec - Pniewy 5:1
16:53kondzio
Koniec meczu Lubuszanin wygrywa 2:0 po bramkach Radosława Barabasza i Pawła Iwanickiego
16:48kondzio
91 minuta mamy 2:0 dla Lubuszanina
16:47kondzio
90 minuta 0:1
16:43kondzio
85 minuta 0:1
16:38kondzio
80 minuta 0:1
16:29kondzio
70 minuta 0:1
70 minuta 0:0
16:27kondzio
Bramkę dla Lubuszanina z rzutu wolnego zdobył Radosław Barabasz
16:20kondzio
Lubuszanin obejmuje prowadzenie cudowny strzał z rzutu wolnego 0:1
16:19kondzio
61 minuta meczu 0:1 bramka z rzutu wolnego
16:18kondzio
60 minuta meczu 0:0
16:03kondzio
Rozpoczynamy 2 połowe tego meczu!!
15:51kondzio
Sytuacja z innych boisk po 45 minutach:Orkan Śmiłowo - Warta Międzychód 1:1, Ostrovia - Obra Kościan 0:0, Nielba Wągrowiec - Sokół Pniewy 1:0
15:49kondzio
Przerwa 0:0
15:41kondzio
40 minuta 0:0
15:34kondzio
30 minuta 0:0
15:28kondzio
Skład Krobianki Krobia:Tomasz Dembski,Adrian Kaczmarek,Sebastian Kluczyk,Jakub Pospiech,Przemysław Kaczmarek,Joachim Knapp,Jakub Kędziora,Rafał Sarbinowski,Mateusz Górkowski,Miłosz Urbański,Woźniak
15:26kondzio
25 minuta 0:0
15:25kondzio
Skład Lubuszanina:Wojciech Olesiński,Łukasz Cyruk,Radosław Barabasz,Dariusz Juracki,Jakub Czapliński,Dawid Zieliński,Paweł lwanicki,Paweł Wicher,Costa Guilerhme,Mateusz Bany,Rafał Majtyka
15:21kondzio
20 minuta meczu wynik 0:0
15:16kondzio