Sędziowie: Paweł Pskit (Łódź).

21:15Maxxey
Warta nie ma szczęścia w dzisiejszym meczu.
21:14Maxxey
'86: Mariusz Zawodziński w poprzeczkę, wcześniej Adam Patora nie trafił z kilku metrów.
21:04Maxxey
'75: Gospodarze zamknęli Pelikana we własnej połowie.
21:03Maxxey
'74: Warta jeszcze walczy. Blisko 2:3 - minimalnie pomylił się Adam Patora.
20:53Maxxey
'65: Potrójna zmiana w Warcie. Trener czwartoligowca stawia wszystko na jedną kartę.
20:51Maxxey
'62: Co nie udało się Warcie, udało się Pelikanowi. Maciej Kaczorowski strzelił bramkę na 3:1 dla Pelikana.
20:47Maxxey
'58: Sytuacji sam na sam z bramkarzem Pelikana nie wykorzystał Dawid Przezak.
20:35Maxxey
Warta znakomicie rozpoczęła drugą połowę. Marcin Kacela i mamy już tylko 1:2.
20:18RegioWyniki
20:18Maxxey
'46: Zemściło się to na Warcie w ostatniej minucie pierwszej połowy. Michał Żółtowski pokonał Macieja Mielcarza.
20:00Maxxey
'28: Mariusz Zawodziński nie wykorzystał jedenastki.
19:51Maxxey
'19: Warta mogła wyrównać, ale w ostatniej chwili obrońcy Pelikana wybili piłkę z własnego pola karnego.
19:50Maxxey
Michał Wrzesiński otworzył wynik spotkania. Pewnym strzałem pokonał Macieja Mielcarza.
19:44Maxxey
'11: Pierwszy rzut rożny dla Pelikana. Wrzutkę w pole karne złapał Maciej Mielcarz.
19:34Maxxey
'2: Pierwsza próba uderzenia na bramkę Macieja Mielcarza. Strzał Piotra Piekarskiego jednak niecelny.
19:27Maxxey
Faworytem spotkania według analityków firmy bukmacherskiej Forbet jest Pelikan. Warta na pewno nie jest jednak bez szans. Zanosi się na świetne piłkarskie widowisko.
19:25Maxxey
Za pięć minut zaczynamy. Świetna oprawa meczu, na termometrze 14 stopni, czego chcieć więcej?
19:21Maxxey
Pelikan: Wlazłowski - Wawrzyński, Żółtowski, Piekarski, Czapa - Wrzesiński, Adamczyk, Szczepański, Kacper Kaczorowski, Kozieł - Maciej Kaczorowski
19:20Maxxey
Warta: Mielcarz - Bartłoszewski, Jaworski, Przezak, Pluta - Zawodziński, Zasada, Szulc, Szafrański, Kacela - Ubycha
19:19Maxxey
Witamy serdecznie z Sieradza. Za niespełna kwadrans rozpocznie się mecz 1/4 finału wojewódzkiego Pucharu Polski. Wicelider IV ligi łódzkiej - Warta Sieradz podejmie trzecioligowego Pelikana Łowicz.