Wiosenny szlagier V ligi. Tym spotkaniem rajszczanie mogą właściwie definitywnie rozstrzygnąć sprawę mistrzostwa "okręgówki". Czy gracze z Białki pokrzyżują im te plany?
Odsłon: 2791
Sędziowie: Dawid Malczyk oraz Sebastian Celarek i Dariusz Feliksik (KS Chrzanów)

19:00~aaa
tylko na przerwie to działacz z rajska leciał jak mały kundel do sędziów a kieszenie miał dobrze napakowane
18:34~Exevo
Czyżby sędziowie zostali przez gospodarzy w przerwie poinstruowani/hojnie obdarowani?
17:49~Exevo
Wynik prawdopodobnie już 1:4 dla gości, czy będzie aktualizowane?
17:42pawelf
'42: Podanie z własnej połowy, środkowi obrońcy nie trafiają w piłkę i Piskorz kończy sytuacje sam na sam - 0:3
17:04pawelf
'4: Strata Rupy w środku, dośrodkowanie z lewej i wykończenie pod poprzeczkę z bliska - 0:1
16:44pawelf
Skład gości: Gielarowski - Sieczko, Zimnal, Welber, Jędrusik D., Czarnik, Mika, Brańka, Piskorz, Jędrusik K., Senkowski