Sędziowie: Szymon Putek, Sławomir Wiecha, Michał Skrzypczak (KS Wadowice)

A ty kibic 485 zamknij ryj.
18:44~Kibic485
Brawo GKS!!! A ty jacek zamknij morde.
18:36GKSGLINIK.pl
'80: Zhulm Vasyl otrzymuje dobre podanie zaraz przed bramką, sam na sam z bramkarzem i pewny strzał nie daje szans Mariuszowi. Zmiana wyniku spotkania 4:1. To jedyna akcja w drużyny LKS Szaflary w tej połowie spotkania.
18:32RegioWyniki
Zmiana wyniku 1:1 w meczu Unia Tarnów - GKS Drwinia
18:18~Jacek
Ja prdl jaki sukces, 4-0 ze spadkowiczem. Brawo GKS
18:09GKSGLINIK.pl
'54: Rzut rożny w wykonaniu Guilherme który dobrze podkręca piłkę, przed bramką dobija ją główką Dominik Martuszewski... Goooool 4:0!
18:02GKSGLINIK.pl
'47: GKS Glinik dobrze rozpoczyna drugą połowę, rzut rożny i dobre dośrodkowanie piłki przez Santiago. Łukasz Krzysztoń najbliżej piłki oddaje strzał, z poświęceniem broni bramkarz. Mamy chwilową przerwę w grze.
17:46RegioWyniki
17:45GKSGLINIK.pl
'43: Zamieszanie pod bramką piłka po strzale Marcina Szary za linią bramkowej. Mamy przepychankę która ostatecznie kończy się po żółtej kartce dla zawodników obu zespołów.
17:44RegioWyniki
Zmiana wyniku 1:0 w meczu Unia Tarnów - GKS Drwinia
17:43GKSGLINIK.pl
'42: Santiago oddaje mocny strzał ze stałego fragmentu gry, z trudem broni bramkarz.
17:41GKSGLINIK.pl
'40: Dawid Drąg podaje piłkę do Jakuba Dziedzic ten dobrze obstawiony przez obrońców, wraca piłkę do Dawida który z pierwszej oddaje mocny strzał... Goooool! 3:0
17:39GKSGLINIK.pl
'37: Casallas Santiago podaje idealnie do Jakuba Dziedzic który bez zastanawia oddaje mocny strzał... Goooool! 2:0
17:37GKSGLINIK.pl
'36: Dobre rozegranie piłki, drużyna z Szaflar pod ostrzałem. Santiago oddaje strzał w poprzeczkę.
17:35GKSGLINIK.pl
'35: Jakub Dziedzic oddaje mocny strzał z dystansu, bramkarz LKS Szaflary z trudem wybija aut.
17:30GKSGLINIK.pl
'29: Marcin Szary w bliskiej odległości od bramki oddaje strzał główką, piłka minimalnie nad poprzeczką.
17:28GKSGLINIK.pl
'27: Zółtek Michał poza boiskiem, LKS Szaflary chwilowo grają w 9.
17:25GKSGLINIK.pl
'24: Da Silva podaje kieruje piłkę w pole karne, piłka leci w kierunku Santiago który ostatecznie decyduje się na oddanie strzału główką... piłka przelatuje nad poprzeczką. To była groźna sytuacja.
17:16GKSGLINIK.pl
'15: Jakub Dziedzic kieruje doskonałe podanie w tempo do Dominika Martuszewskiego ten wyprzedza obrońców i sam na sam z bramkarzem oddaje strzał... piłka ląduje w siatce obok prawego słupka. Gooooool! 1:0
17:10GKSGLINIK.pl
'9: Santiago decyduję się na strzał z dystansu, jednak jest on mocno niecelny.
17:09GKSGLINIK.pl
'7: Da Silva faulowany zaraz przed polem karnym, stały fragment gry jednak nie wykorzystany, sędzia dopatrzył się nieprzepisowego zagrania w ataku GKS Glinik i przerywa grę.
17:05GKSGLINIK.pl
'4: Zawodnicy z Szaflar przybyli do Gorlic w mocno okrojonym składzie, brak zawodnika w podstawowym składzie widoczny. GKS Glinika przyciska w ataku.
17:01GKSGLINIK.pl
'1: Pierwsza minuta i pierwsza akcja GKS-u Da Silva podaje do Dominika Martuszewskiego ten oddaje strzał... jednak jest on za słaby pewnie broni Bartłomiej Kowalczuk.
17:00GKSGLINIK.pl
17:00 Sędzia główny Szymon Putek (KS Wadowice) rozpoczyna spotkanie GKS Glinik Gorlice - LKS Szaflary.
16:56GKSGLINIK.pl